Reklama

Karolina Rosińska: Jak potoczyły się losy aktorki?

Karolina Rosińska zyskała sławę i uznanie krytyków dzięki roli w filmie "Uprowadzenie Agaty" z 1993 roku. Wystąpiła także w kilku polskich serialach. Co działo się z nią przez ostatnie lata?

Karolina Rosińska zadebiutowała na dużym ekranie w "Escape". Po zagraniu głównej roli żeńskiej w filmie Marka Piwowskiego aktorka zagrała jeszcze w polsko-norweskiej produkcji ("Koloss") oraz polskim obrazie "Łowca. Ostatnie starcie", po czym zrezygnowała z show-biznesu.

Reklama

Nigdy nie lubiła medialnego szumu wokół swojej osoby, a brylowanie na czerwonym dywanie jej nie interesowało.

W 1995 roku wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Później pojawiła się na moment w "The Poison Tasters", francuskim filmie "Królowa złodziei" czy "Poranku kojota".

Pobyt w Stanach Zjednoczonych

Potem jej kariera przycichła - aktorka zamieszkała w Los Angeles i wyszła za mąż za jednego ze współpracowników z planu "Escape". Życie uczuciowe nie do końca się jej jednak ułożyło. Małżeństwo rozpadło się, jak aktorka przyznała po latach, z jej winy.

Rosińska podczas pobytu w Stanach często wracała do Polski, a to źle wpłynęło na jej związek. Z drugim mężem, Piotrem Bukowieckim, z którym ma dwójkę dzieci, jej drogi również się rozeszły. W wywiadzie dla czasopisma "Świat & Ludzie" wyznała, iż była to "miłość jednostronna".

Co aktorka robi teraz?

Po powrocie do Polski Karolina Rosińska pojawiła się w kilku popularnych polskich produkcjach telewizyjnych takich jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Pierwsza miłość" czy "Ojciec Mateusz".

Gwiazda wyznała, że występuje również od czasu do czasu w reklamach. Na co dzień pracuje w szkole, gdzie uczy języka angielskiego jak i zajęcia z literatury.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje