Reklama

Kalendarz serialowca

Co czeka nas w najbliższych odcinkach amerykańskich seriali? Przeczytajcie nasz krótki przewodnik!

"Dexter", odcinek 10., "In The Beginning"

Zobacz zwiastun i sneak peeki.

Reklama

Akcja "czyszczenia" Miami z mężczyzn, którzy torturowali Lumen zbliża się ku końcowi. Niestety także policja, z Debrą na czele, wpadła na trop morderców kobiet i zaczyna węszyć niebezpiecznie blisko pary mścicieli.

Dexter i Lumen zaczynają się spieszyć, by zabić Jordana Case'a, nim ten wpadnie w ręce sprawiedliwości. Nie jest to jednak łatwe, gdyż Case jest silnie chroniony.

Dexter ma nadzieję, że uda mu się poznać tożsamość pozostałych przy życiu morderców dzięki kobiecie, która prawdopodobnie była ich pierwszą (niedoszłą) ofiarą. Wynajęty przez Quinna, skorumpowany policjant, Liddy ma już dowody, które mogłyby zaprowadzić Dextera do celi śmierci.

Emisja 29 listopada, o 3:00 (naszego czasu) w Showtime.

"The Walking Dead", odcinek 5., "Wildfire"

Zobacz sneak peek z "Wildfire"

W "Wildfire" Rick będzie musiał przeprowadzić grupę do Centrum Zapobiegania i Zwalczania Chorób. Poprzednie miejsce przestało być już bezpieczne z powodu nasilających się ataków zombie. Jim będzie się borykał z naprawdę trudną decyzją. Andrea tymczasem musi uporać się z tragedią, która spotkała jej siostrę.

Emisja 29 listopada, o 4:30 w AMC.

"Boardwalk Empire", odcinek 11. "Paris Green"

Do końca sezonu pozostały już tylko dwa odcinki. W "Paris Green" Jimmy będzie musiał stawić czoła problemom rodzinnym, a Nicky pracuje nad przebudową porządku w Atlantic City.

Emisja 29 listopada o 3:00 w HBO.

"Plotkara", odcinek 10., "Gaslit"

Zobaczcie trailer oraz sneak peek z tego odcinka.

Juliet, Vanessa oraz Jenny postanowiły się zemścić na Serenie: kłóciły ją z matką oraz najbliższą przyjaciółką Blair a także Danem i Natem - byłymi kochankami, zapewniły skandal na uczelni a na sam koniec uśpiły i porwały. NIkt nie zastanawiał się gdzie jest Serena, ponieważ rodzina i przyjaciele przyzwyczaili się do nagłych jej zniknięć, jeśli na horyzoncie pojawiały się poważne problemy. Więc nikt z powyższych nie myślał o blondynce aż do momentu....

Emisja 30 listopada, o 3:00, w CW

"Chuck", odcinek 10., "Chuck vs The Leftovers"

Zobacz zwiastun tego odcinka.

Chuck przeżyje szok, gdy dzień po świecie Dziękczynienia, jego matka pojawi się na kolacji w towarzystwie niebezpiecznego Aleksieja Volkoffa.

Emisja 30 listopada, o 2:00, w NBC.

"Magia kłamstwa", odcinek 8., "Smoked"

Zobacz zapowiedź odcinka "Smoked".

Dr Lightman zostaje wynajęty przez śmiertelnie chorego właściciela sieci restauracji. Ostatnim życzeniem umierającego jest, by Lightman odnalazł mordercę jego córki.

Emisja 30 listopada, o 3:00, w FOX.

"Glee", odcinek 9., "Special Education"

Zobacz sneak peek oraz zwiastun.

Romans Carla i Emmy rozwija się w najlepsze, a nasz serialowy zespół New Directions startuje w konkursie Sectionals. Ich rywale z Dalton Academy Warblers w nadchodzącym odcinku pod tytułem "Special Education" zaśpiewają coś ekstra. Będzie to piosenka "Hey, Soul Sister", w której wystąpi... Kurt. Trochę dziwnie widzieć go w drużynie innych, ale z drugiej strony widać że jest szczęśliwy u boku Blaine'a (Darren Criss), swojego chłopaka.

Emisja 1 grudnia, o 2:30 w FOX.

"Gotowe na wszystko", odcinek 9., "Pleasant Little Kingdom"

Gabrielle jest gotowa na wszystko, aby tylko nie pozwolić odejść Grace, Keith planuje wspaniały obiad z Bree, a Tom wścieka się na Lynette, gdyż ta… nie plotkuje z koleżankami na jego temat. Dodatkowo Renee zdradzi Susan wielki sekret.

Emisja 6 grudnia, o 3:00, w ABC.

Seriale, które pauzują

Sporo tytułów ma właśnie przerwę w emisji. Zobaczmy kiedy powrócą na antenę - podajemy amerykańskie daty powrotów znanych tytułów.

Po dwutygodniowej nieobecności "90210" wraca do CW, 30 listopada.

Szybko możemy się także spodziewać dużej dawki śmiechu, gdyż 1 grudnia wraca po przerwie "Rockefeller Plaza 30". Również "Fringe: Na granicy światów", "Chirurdzy" i "Kości" powracają tego samego dnia, co "Rock 30".

5 grudnia wracają "Jak poznałem Waszą matkę" i "Hawaii Five-0", a 8 grudnia "Teoria wielkiego podrywu".

Jesteśmy mniej więcej w połowie dwutygodniowego odpoczynku całej serii "CSI". Ekipa z Miami wróci 4 grudnia, Nowojorczycy 2 grudnia, a klasyczna seria "CSI", 8 grudnia.

Na nowe odcinku "Głowy rodziny" zaczekamy do 11 grudnia,

13 grudnia nowe odcinki "Żony idealnej", a "Dr House" na antenę FOX-a powróci dopiero 16 stycznia 2011 roku.

Dowiedz się więcej na temat: Dexter | The Walking Dead | Magia kłamstwa | Chuck | Glee | Gotowe na wszystko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje