Reklama

Jodie Comer przeżyła horror! Była prześladowana

Jodie Comer była prześladowana przez mężczyznę, który nękał zarówno ją jak i jej rodzinę. Bliscy aktorki dostawali maile z pogróżkami. Francuskie media poinformowały, że podejrzany został zatrzymany przez policję.

Ktoś wysyłał Jodie Comer niepokojące wiadomości

Jodie Comer, która znana jest widzom głównie z roli psychopatycznej zabójczyni Villanelle w popularnym serialu "Obsesja Eve", padła niedawno ofiarą prześladowcy. Brytyjska aktorka od czerwca otrzymywała wiadomości z groźbami śmierci. "Przyjadę do Anglii i urządzę ci rzeź" - miała głosić jedna z nich. Na celowniku stalkera znaleźli się także bliscy gwiazdy, którzy dostawali podobnie niepokojące e-maile.

Kto jest podejrzany o prześladowanie Jodie Comer?

Autorem pogróżek jest najprawdopodobniej 44-letni mężczyzna mieszkający we Francji, który został właśnie ujęty przez tamtejszą policję. Miejsce, z którego wysyłano mrożące krew w żyłach komunikaty, zostało namierzone przez eksperta od cyberprzestępczości. Uzbrojeni funkcjonariusze francuskiej policji aresztowali podejrzanego podczas przeprowadzonego o świcie nalotu na jego dom w Roubaix.

Reklama

Aktywna jak dotąd w social mediach Jodie Comer od 7 czerwca do 20 lipca nie publikowała niczego w sieci, by ułatwić przeprowadzenie śledztwa. Aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo w sieci, aktorka wprowadziła teraz ograniczenia wśród osób komentujących jej posty. Comer wróciła do instagramowej aktywności dwa tygodnie temu, zamieszczając w serwisie zwiastun nadchodzącego filmu Ridleya Scotta "Ostatni pojedynek", w którym gra jedną z głównych ról. Polska premiera obrazu zaplanowana jest na 15 października. (PAP Life)

iwo/ moc/
Zobacz też: "Papiery na szczęście": Adriana Kalska w nowym serialu! Koniec z "M jak miłość"?

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje