​Joaquin Phoenix: Przeszedł poważną transformację! Jak wygląda teraz?

Joaquin Phoenix zaczął występować w produkcjach filmowych i serialowych prawie czterdzieści lat temu, jednak dopiero pojawienie się w roli tytułowej postaci w filmie "Joker" (2019) pozwoliło mu zdobyć prawdziwą sławę. Teraz aktor przygotowuje się do kolejnego filmu i wygląda na to, że na potrzeby roli postanowił zmienić swój wygląd!

Kariera Joaquina Phoenixa

Joaquin Phoenix urodził się 28 października 1974 roku. Jego debiutem był występ w filmie "SpaceCamp" w 1986 roku. Wcielił się wówczas w rolę chłopca, który wyrusza do Centrum Kosmicznego imienia Johna F. Kennedy’ego, w którym mierzy się z amatorskim programem treningowym dla astronautów. Później młody Phoenix pojawił się w kultowym hicie o tytule "Parenthood". Phoenixa można również zobaczyć w filmie "Gladiator" oraz w serialu "Posterunek przy Hill Street".

Niesamowita transformacja aktora

Minęły dwa lat od czasu, gdy Phoenix zachwycił nas swoim występem w roli Jokera. Większość fanów może pamiętać go jako wychudzonego mężczyznę w średnim wieku ze starannie ułożonymi włosami. Okazuje się jednak, że czasy Jokera aktor ma już za sobą i teraz postanowił w pełni oddać się kolejnej produkcji! Joaquin Phoenix przyjął rolę w horrorze o tytule "Disappointment Blvd". Na jej potrzeby aktor całkowice zmienił swój wizerunek.

Reklama

Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym aktor zupełnie nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Phoenix przybrał na wadze oraz skrócił włosy, pozwalając, by uwidoczniła się jego łysina.

Phoenix od lat stroni od mięsa i produktów zwierzęcych. To sprawia, że w jego przypadku zdobycie dodatkowych kilogramów może wydawać się imponujące. 

Równie wielką metamorfozę aktor przeszedł, przygotowując się do nagrodzonego Oscarem występu w roli Jokera. Joaquin zrzucił wtedy aż 23 kilogramy! Pomimo tego, że jego przygotowania do roli odbywały się pod czujnym okiem specjalistów, Phoenix napotkał na swojej drodze pewne trudności. Okazało się, że prawdziwym wyzwaniem było dla niego wówczas utrzymanie preferowanej wagi.


Phoenix bez wątpienia jest w stanie poświęcić się dla roli! Czy w przypadku "Disappointment Blvd" również fani Joaquina Phoenixa mogą liczyć na "oscarowy" występ?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy