Reklama

Jesienne nowości serialowe

Stacje telewizyjne przygotowały dla fanów seriali zupełnie nowe tytuły. Tego nie możesz przegapić w nadchodzącym sezonie! Który z tych seriali skradnie serca Polaków?


Reklama

Historia grupy młodych Polaków, którzy zamiast narzekać na cały świat, postanawiają zmienić własne życie i odważnie biorą los w swoje ręce. Czy w malowniczym Lublinie odnajdą przepis na szczęście?

Ich drogi krzyżują się w Mediolanie. Przez niesłuszne oskarżenie Wojtka (Michał Malinowski) o gwałt, zostaną zmuszeni do opuszczenia słonecznej Italii i postanowią wrócić do Polski. Mają chęci oraz pomysł na wspólny biznes...

Barman zostaje oczyszczony z zarzutów. Wsierają go przyjaciele: prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), właściciel niewielkiej firmy budowlanej Stefan (Piotr Nowak) i była modelka Agata (Julia Pogrebińska). W urzekającej kamienicy w centrum Lublina postanawiają razem stworzyć miejsce dla nowoczesnych wnętrz baru, hostelu i kancelarii prawniczej. Interes funkcjonuje pod wspólną nazwą "Dobry Adres". Dla większości wspólników stanie się on wkrótce domem, dlatego wszystkim będzie zależeć na stworzeniu przyjaznej atmosfery i niepowtarzalnego stylu tego urokliwego miejsca.

Niestety, nowe przedsięwzięcie nie będzie wszystkim na rękę. Kamienica w tak znakomitej lokalizacji okaże się łakomym kąskiem dla lokalnego inwestora Olgierda Szawarskiego (Mariusz Bonaszewski), który nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć budynek. Z czasem przeciwności losu oraz intrygi wrogów zweryfikują plany piątki znajomych. Czy wyjdą zwycięsko z ciężkiej próby? Okaże się, czy "Dobry Adres" będzie strzałem w dziesiątkę... Wszystko przed nimi!

PREMIERA 24.09 w TVP 1, Pn - Czw, godz.: 18.15.

Sprawdź stronę tego serialu! Czytaj newsy, oglądaj zdjęcia i komentuj!

"Siła wyższa"

W podupadającym klasztorze franciszkanów czterech zakonników wraz z felicjanką, siostrą Bazylią (Katarzyna Żak) wiedzie spokojne, monotonne życie. Remont rudery na sąsiednim wzgórzu wkrótce przewróci ich życie do góry nogami. Tomasz Malicki (Piotr Grabowski) był pracoholikiem, który postanowił przewartościować swoje życie. Uświadamia sobie, że zaniedbywał rodzinę i zostaje... buddystą. Razem z córkami otwiera ośrodek medytacji, do którego sprowadza buddyjskiego lamę Tashi Ga. Pojawienie się "innowiercy" nie spodoba się mnichom. Oskarżą Tomasza o niecne praktyki i herezje. Czy siostra zakonnicy Bazylii, Dorota (Anna Dereszowska) i ojciec Jan (Piotr Fronczewski) znajdą skuteczny sposób na pozbycie się kłopotliwych sąsiadów?

Pierwszy odcinek mogliśmy zobaczyć wczoraj, 2 września, w TVP 1. Kolejne w każdą niedzielę, o 20:15.

Sprawdź stronę tego serialu! Czytaj newsy, oglądaj zdjęcia i komentuj!

"Lekarze"

Codzienny wyścig życia ze śmiercią jest dla lekarzy ze szpitala Copernicus chlebem powszednim. Czy oprócz natłoku obowiązków i personalnych przepychanek znajdą czas na uczucia?

Służbowy wyjazd do Torunia diametralnie zmieni życie Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka), chirurga naczyniowego ze stołecznego szpitala.

 Operując matkę dyrektorki toruńskiej kliniki Elżbiety Bosak (Danuta Stenka), Alicja zrobi na niej takie wrażenie, że... dostanie propozycję pracy i stażu na transplantologii! Wiąże się to jednak z wyprowadzką i rezygnacją z kariery w Warszawie. Dodatkowo sprawę komplikują nieoczekiwane oświadczyny ukochanego Krzysztofa (Piotr Polk)! Jednak piękna pani doktor zdecyduje się na chirurgiczne cięcie i rozpocznie nowy rozdział życia w Toruniu.

Początki w toruńskim szpitalu Copernicus doktor Szymańska będzie mogła zaliczyć do udanych. Pomyślnie przeprowadzi trzy operacje, wynajmie mieszkanie od siostry oddziałowej Sylwii Matysik (Katarzyna Bujakiewicz), lecz niestety sielankę zburzy fakt, że do walki o staż na transplantologii stanie lekarzami. również chirurg, Daniel Orda (Wojciech Zieliński).

Do serca Ali ustawi się kolejka chętnych. Przystojny chirurg Maks Keller (Paweł Małaszyński) zupełnie straci dla niej głowę. Swe zainteresowanie okaże kobiecie również ginekolog Piotr Wanat (Szymon Bobrowski). Czy szpitalni koledzy staną się rywalami w walce o Alicję? A może męska przyjaźń zwycięży uczuciowe zawirowania?

PREMIERA 3.09 w TVN, poniedziałek, godz.: 21.30.

Sprawdź stronę tego serialu! Czytaj newsy, oglądaj zdjęcia i komentuj!

"Przyjaciółki"

Atrakcyjna singielka, sumienna pani domu, samotna matka i fryzjerka marząca o założeniu rodziny. Poznały się w liceum, teraz w ciężkich chwilach będą dla siebie wsparciem.

Szkolne spotkanie po latach znów skrzyżuje drogi dawnych przyjaciółek. Czy będą miały się na nim czym pochwalić? Inga (Małgorzata Socha) ma w życiu złą passę - nie dość, że została porzucona przez męża (Adam Krawczyk) dla młodszej kobiety, to prowadzone przez nią przedszkole przechodzi kryzys finansowy.

Samotność, widmo bankructwa i tęskniąca za ojcem córka - sytuacja nie napawa optymizmem. Czy spotkanie klasowe odmieni życie Ingi? Patrycja (Joanna Liszowska) prowadzi salon fryzjerski, który staje się częstym miejscem spotkań przyjaciółek.

Dziewczyna kipi energią i zaraża wszystkich wokół. Ma to, czego kobieta może pragnąć: świetną pracę, grono przyjaciół i odpowiedniego mężczyznę (Marcin Rogacewicz). Choć Patrycja jest szczęśliwa w związku, nie może namówić Michała na poważne deklaracje. Marzy o dziecku, a czas ucieka...

Zuza (Anita Sokołowska) robi zawrotną karierę w departamencie inwestycji banku. Jednak ta kobieta sukcesu zmaga się z permanentną samotnością. Nikomu nie udaje się sprostać jej wygórowanym oczekiwaniom Na horyzoncie pojawia się informatyk Wojtek (Lesław Żurek), lecz ich randka kończy się fatalnie. Czy jest szansa na uratowanie tej znajomości?

Z kolei przeciwieństwem Zuzy jest Anka (Magdalena Stużyńska), puszysta kura domowa - spełniająca się jako matka. Niestety, jako żona jest zaniedbywana. Mąż (Bartek Kasprzykowski), wzięty prawnik, ucieka w pracę i coraz później wraca do domu. Dorastające dzieci już nie potrzebują tyle uwagi. Nie odnajdując się w tej rzeczywistości, Anka zagłusza strach i żal alkoholem.

Czy kobieca przyjaźń pomoże dziewczynom uporać się z kłopotami w miłości, problemami finansowymi, alkoholizmem, samotnością i depresją? W końcu, co cztery głowy, to nie jedna!

PREMIERA 6.09 w Polsacie, czwartek, godz.: 22.00.

Sprawdź stronę tego serialu! Czytaj newsy, oglądaj zdjęcia i komentuj!

"Paradoks"

Kryminalne zagadki nie do rozwiązania, absurdy sytemu sprawiedliwości oraz codziennie życie zespołu policjantów.

Marek Kaszowski (Bogusław Linda), inspektor Komendy Głównej Policji, nie będzie zachwycony tą wiadomością. Do jego zespołu dołączy podkomisarz Joanna Majewska (Anna Grycewicz), którą postanawia trzymać na dystans. I słusznie, jak się bowiem okaże, kobieta wystąpi... w podwójnej roli.

Oprócz pomocy w rozwiązywaniu wybranych spraw kryminalnych, Majewska będzie musiała przeprowadzić śledztwo dotyczące... samego inspektora Kaszowskiego! Lubiący chodzić własnymi ścieżkami, znany z niekonwencjonalnych metod pracy policjant, zostanie wzięty pod lupę specjalistki z Biura Służby Wewnętrznej. Joanna właśnie przeszła szkolenie w FBI. Jest bardzo ambitna i doskonale pasuje do reszty zespołu - specjalisty od najnowszych technologii Marcina (Sebastian Pawlak), policjantki Moniki (Gabriela Muskała), patologa Barbary (Ewa Skibińska) i ambitnego studenta prawa, aspiranta Jacka Czerwińskiego, zwanego "Młodym" (Cezary Łukasiewicz).

Razem będą próbować rozwikłać sprawy z pozoru nie do wyjaśnienia. Czasami rozwiązania nie będą zgodne z prawem, ale zawsze zgodne z poczuciem sprawiedliwości inspektora Kaszowskiego. Czy wzajemna niechęć doświadczonego inspektora i kontrolującej go pani komisarz będzie rzutować na ich wspólną pracę? Może z czasem, paradoksalnie, uda im się nawiązać nić porozumienia?

PREMIERA 6.09 w TVP 2, czwartek, godz.: 21.05.

Sprawdź stronę tego serialu! Czytaj newsy, oglądaj zdjęcia i komentuj!

"Misja: Afganistan"

Życie wojskowych na misji w Afganistanie to nie tylko służba i rozkazy, ale również życiowe dylematy i uczuciowe rozterki.

Żołnierze polskiego kontyngentu mają za zadanie ochraniać mieszkańców Afganistanu. Porucznik Justyna Winnicka (Ilona Ostrowska), zaangażuje się w walkę o życie Fatimy - kobiety, oskarżonej o zdradę męża. O jej losie ma zdecydować starszyzna plemienna. Z kolei porucznik Paweł Konaszewicz (Paweł Małaszyński), musi zjednać sobie żołnierzy traktujących go z lekceważeniem i nieufnością. Uważają, że został on dowódcą plutonu tylko dzięki protekcji ojca, emerytowanego pułkownika (Marek Lewandowski).

Serial zadebiutuje w październiku w Canal+.

Sprawdź stronę tego serialu! Czytaj newsy, oglądaj zdjęcia i komentuj!

"Szpiedzy w Warszawie"

Świat uprowadzeń, zdrad i intryg na salonach dyplomatycznych Warszawy pod koniec dwudziestolecia międzywojennego.

Jean-Francois Mercier, francuski attaché wojskowy, weteran wojny polsko-bolszewickiej, ma za sobą długą służbę i szykuje się do przejścia na emeryturę. Jednak poczucie obowiązku wobec rodaków trzyma go wciąż na posterunku. Arystokrata o niezłomnych zasadach obraca się wśród dyplomatów i międzynarodowych szpiegów. Odgłosy nadchodzącej wojny postawią przed nim nowe zadania. Towarzyszyć mu będzie Anna Szarbek (Janet Montgomery), polska prawniczka w Lidze Narodów, nie obojętna zresztą na zaloty Merciera, i szofer Marek (Mirosław Zbrojewicz), który nie raz wybawi go z opresji popisując się brawurowymi pościgami. Czy wspólnie uratują rodaków przed niechybną zgubą i zapewnią zwycięstwo ojczyźnie w nadchodzącej walce?

Serial zobaczymy w listopadzie w TVP 1.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Nowe seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje