Reklama

Jesień 2014: Nowe seriale w telewizji

Jakie nowości serialowe trafią na antenę jesienią 2014 roku?


"Zbrodnia": Nowy serial w AXN

Reklama


Akcja "Zbrodni" toczyła się będzie na Półwyspie Helskim. Sielankę urlopowiczów nieoczekiwanie przerwie zagadka z przeszłości. Okaże się, że ma ona wiele wspólnego z niewyjaśnionymi morderstwami.

Joanna Kulig ("Szpilki na Giewoncie") zagra młodą i atrakcyjną posterunkową Monikę Krajewską, która razem z komisarzem Tomaszem Nowińskim (Wojciech Zieliński) spróbuje rozwiązać tajemnicę morderstw - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

Dorota Kolak ("Przepis na życie") wcieli się natomiast w nadkomisarz Marię Wolską, przełożoną i mentorkę Tomasza. Radosław Pazura zagra Cezarego Lubczyńskiego, apodyktycznego i skupionego na sobie męża Agnieszki (w tej roli Magdalena Boczarska).

Trzyodcinkowy serial AXN zostanie zrealizowany na podstawie produkcji "Morden i Sandhamn", która jest adaptacją szwedzkiego bestselleru "Still Waters" autorstwa Viveci Sten. "Zbrodnia" trafi na antenę AXN jesienią 2014 roku.  

"Strażacy": Nowy serial w TVP1

"Strażacy" to serial  opowiadający o losach pracowników rodzimej straży pożarnej. Widzowie zobaczą produkcję dopiero wiosną przyszłego roku, jednak jesienią zostanie wyemitowany odcinek pilotowy.Maciej Zakościelny i Weronika Rosati zagrają główne role. 

"O mnie się nie martw": Nowy serial Dwójki

"O mnie się nie martw“ to nowy, 13-odcinkowy serial komediowy Dwójki, który we wrześniu zastąpi "Barona24“. Ma być ciepły, pełen humoru i emocji. W rolach głównych zobaczymy cieszącą się statusem międzynarodowej gwiazdy Joannę Kulig ("Na krawędzi“, "Szpiedzy w Warszawie“, "Szpilki na Giewoncie“) oraz obiecującego Stefana Pawłowskiego, który na razie w swoim dorobku ma drobne rólki w "Ojcu Mateuszu“, "Przepisie na życie“ i "Przyjaciółkach“.

"Szkoła": Nowy serial w TVN


Na 1 września telewizja TVN zapowiedziała premierę serialu z gatunku scripted docu “Szkoła". Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji, pierwsze miłosne zauroczenia, negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, nieodpowiedzialne zabawy to tylko część tematów, jakie zobaczymy w nowej produkcji. Dyrektorem obu szkół jest Stanisław Chlebowski (Tadeusz Łomnicki), a wicedyrektorem Maria Borkowska (Maria Meyer). Oboje stoją na czele kilkunastoosobowego grona pedagogicznego, a także sami prowadzą lekcje z młodzieżą. W role nauczycieli wcielają się krakowscy aktorzy i statyści. Niektórzy z nich znani serialowej widowni m. in. z takich produkcji jak: "Szpital", "Detektywi" i "W-11 Wydział Śledczy".


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje