Reklama

Jej "chłopaki" i ona jedna

"Moje chłopaki" to komedia, która śledzi losy mieszkającej w Chicago dziennikarki i grupy jej znajomych, przeważnie gejów.

Obsada serialu to wybuchowa mieszanka na czele z Jordaną Spiro ("JAG: Wojskowe biuro śledcze"), Kylem Howardem ("Inwazja", "Areszt domowy"), Michaelem Buninem ("Hoży doktorzy"), czy Kellee Stewart (Zgadnij kto?, Prawo i bezprawie).

Reklama

PJ Franklin (Jordana Spiro) to profesjonalna dziennikarka sportowa, która szuka miłości w otaczającym ją świecie, zdominowanym przez grupę kolegów - gejów.

Jej "chłopaki" są dla niej jak rodzina, jednak czasami utrudniają randkowanie. Mężczyźni z którymi się spotyka często nie wiedzą jak reagować na jej niekonwencjonalne zainteresowania i kolegów, którzy są mocno obecni w jej życiu.

Męskie podejście PJ do relacji wydaje się odstraszać potencjalnych kandydatów, co stara się zrównoważyć jej jedyna przyjaciółka, która próbuje doradzać PJ jak się ubierać i zachowywać bardziej kobieco.

Bycie "jednym z chłopaków" może oznaczać wiele wspaniałych rzeczy jak gra w pokera czy softball a także oglądanie sportu lub po prostu przesiadywanie w ulubionym barze. Ale dla PJ bycie dziewczyną, która należy do paczki chłopaków, może być wyzwaniem i przekonuje się, że nie zawsze opłaca się być jednym z chłopców.

Pierwszy sezon serialu "Moje chłopaki" będziemy mogli oglądać od 22 marca o 21:00 w telewizji Fox Life.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje