Reklama

Jan Englert zaczytany w Platonie!

68-letni dziś Jan Englert, niezapomniany Rajmund Wrotek z serialu "Dom", w nowej produkcji TVN pt. "Układ warszawski" okaże się genialnym graczem. Sprawdź szczegóły!

Jako Antoni Rylski, pseudonim Łapa, jeden z najbardziej wytrawnych włamywaczy w Polsce, Jan Englert pojawi się już we wrześniu w nowym serialu TVN pt. "Układ warszawski".

Reklama

Grany przez niego bohater pochodzi z dobrego domu, jest gruntownie wykształcony i ponadprzeciętnie inteligentny. Zaczytuje się w Platonie i innych filozofach. Zawsze ma wszystko zaplanowane. Jest obdarzony nieocenioną wyobraźnią i dlatego potrafi wiele przewidzieć. Szczególnie ruchy przeciwnika, co pozwala mu w porę na nie zareagować. Czyni go to genialnym graczem, również w szachy.

Łapa jest dżentelmenem w przedwojennym stylu. Dama to dla niego dama. Honor to honor. Uczciwość to uczciwość. Ma alergię na śliskie osobowości.

W pierwszym odcinku "Układu warszawskiego" Łapa wychodzi z więzienia po dwuletniej odsiadce. Nie przyznał się do kradzieży brylantowej kolii w Londynie. Biżuteria nadal znajduje się w jego posiadaniu i policja chce ją odzyskać. Przy wyjściu z więzienia czeka na niego trzech gliniarzy, ale Łapa jest na to przygotowany i gubi ogon...

Dowiedz się więcej na temat: Jan Englert | Układ Warszawski | Dom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje