Reklama

Jak to się robi w Ameryce... ?

"Jak to się robi w Ameryce" to nowy serial komediowy wyprodukowany przez telewizję HBO, stację odpowiedzialną za realizację takich przebojów jak "Rodzina Soprano", "Sześć stóp pod ziemią" czy "Zakazane imperium". Zabawna opowieść o marzeniach i karierze debiutuje w Polsce na DVD.

Nowa produkcja twórców kultowego serialu "Ekipa (Entourage)" . Zabawna opowieść o karierze, sukcesie i... Nowym Jorku. W rolach głównych Bryan Greenberg oraz Kid Cudi - gwiazda tegorocznego Coke Live Music Festival w Krakowie.

Reklama

"Jak to się robi w Ameryce" to nowy serial wyprodukowany przez twórców kultowej "Ekipy" - cieszącego się ogromną popularnością i realizowanego od 2004 roku telewizyjnego cyklu opowiadającego o kulisach pracy i życia w Hollywood.

Ben Epstein (Bryan Greenberg) i Cam Calderon (Victor Rasuk), dwaj młodzi nowojorczycy, marzą o karierze w świecie mody. Aby osiągnąć swój cel gotowi są na wszystko, nawet na działania sprzeczne z prawem i naganne moralnie. Oba wiedzą, że sukces ma swoją cenę, a oni z ochotą ją zapłacą. Niestety, droga na szczyt nie jest prosta i obfituje w wiele niebezpieczeństw i pułapek.

W realizacji ich marzeń bohaterów wspiera Rene (Luis Guzman) - kuzyn Cama bez powodzenia usiłujący wprowadzić na rynek nowy napój energetyczny oraz jeden z przyjaciół, który - jak twierdzi - zna absolutnie wszystkich w Nowym Jorku. Ben i Cam są pewni, że z ich pomocą odniosą sukces. Czy im się to uda?

Przekonamy się już 23 września, kiedy serial ma swoją premierę dvd.

Amerykańska premiera serialu odbyła się 14 lutego 2010 roku. Cykl został ciepło przyjęty przez krytyków, którzy dostrzegli w nim tę samą żywiołowość co w "Ekipie". Serial docenili również widzowie, co sprawiło, że szefowie telewizji HBO szybko podjęli decyzję o realizacji drugiej serii "Jak to się robi w Ameryce", która powinna zadebiutować na antenie stacji jeszcze w tym roku.

Wydanie dvd:

Serial "Jak to się robi w Ameryce" na DVD zadebiutuje już 23 września. Na płytach obok serialu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

- Dać sobie radę: Jak przetrwać na ulicach Nowego Jorku - krótka relacja z życia skateboarderów, ich sposoby na przetrwanie i szanse na rozwój w Nowym Jorku

- Legenda Wilfredo Gomeza: - historia nieuchwytnego Gomeza, wywiady z osobami, które znały go osobiście i słyszały o jego legendarnych wyczynach

- Historie zebrane - wywiady z obsadą, ekipą filmową i zaproszonymi gwiazdami na temat ich dróg do sukcesu

- Osiem komentarzy audio członków obsady: Bryana Greenberga, Victora Rasuka, Lake Bell, Luisa Guzmana, twórcy / producenta wykonawczego Iana Edelmana oraz producentów filmu Roba Weissa i Juliana Farino.

- sceny niewykorzystane

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje