Reklama

Jak odejść z serialu?

Wielu aktorów deklaruje, że chętnie zagraliby w serialu, ale pod warunkiem, że będzie to opowieść zamknięta: dwie lub trzy serie i finał. Mogą wtedy zaplanować pracę, liczbę dni zdjęciowych. I co dla nich szczególnie ważne - przyjmować inne propozycje.

Praca w serialu trwającym lata to coś zupełnie innego. Oczywiście, kontrakty się odnawia, ale producenci oczekują od aktorów swoistej lojalności. Nagrodą jest popularność i bezpieczeństwo finansowe, a ceną utrata swobody.

Reklama

Kiedy aktor chce odejść z produkcji, scenarzyści stają przed problemem: jak wyjaśnić jego nieobecność. Jeszcze nie wiadomo, co spotka Hankę Mostowiak w związku z ogłoszonym przez Małgorzatę Kożuchowską rozstaniem z "M jak miłość". Wiadomo już natomiast, że Roman Pyrka (Olaf Lubaszenko) dozna zawału w czasie akcji ratunkowej i osieroci rodzinę. To rozwiązanie ostateczne.

Popularniejsze są więc długie wyjazdy, do tej pory specjalność Madzi (Anna Mucha) z "M jak miłość". Podróż czeka Szymona (Grzegorz Małecki). Wkrótce też z Leśnej Góry do Australii ponownie wyjedzie doktor Burski (Artur Żmijewski). Zaginie natomiast Beata (Dorota Naruszewicz) z "Klanu".

Przeczytaj także:

Jak uśmiercą Hankę Mostowiak?!

Roman umiera

Dlaczego odchodzą z seriali?

Beata zaginie bez śladu...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje