Jacek Brzosko nie żyje, były partner Hanny Śleszyńskiej. Aktorka w żałobie

Jacek Brzosko nie żyje. Hanna Śleszyńska za pośrednictwem Instagrama przekazała przygnębiającą wiadomość o śmierci byłego partnera. Aktorka, publikując galerię wspólnych zdjęć, napisała: "Takiego cię zapamiętam".

Jacek Brzosko nie żyje

Nie żyje Jacek Brzosko, który zyskał rozpoznawalność w świecie mediów jako partner aktorki Hanny Śleszyńskiej. Był polskim przedsiębiorcą i łyżwiarzem figurowym. 

O śmierci mężczyzny dowiedzieliśmy się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Smutną informację przekazała jego siostra, Agata. "Jacuś, za wcześnie..." - napisała.

Hanna Śleszyńska żegna byłego partnera

Hanna Śleszyńska, która była związana z Brzoską przez kilkanaście lat, w poniedziałek rano udostępniła na Instagramie wpis, w którym potwierdziła druzgocące wieści i pożegnała dawnego ukochanego.

Reklama

W poście gwiazda seriali "Daleko od noszy", "Rodzina zastępcza" czy "M jak miłość" oznaczyła też profile m.in. Piotra Gąsowskiego, Jakuba Gąsowskiego i Anny Głogowskiej. "Przykro mi bardzo" – napisała ta ostatnia.

Piotr Gąsowski w swoim komentarzu zamieścił trzy czarne serca. Na wiadomość o śmierci Jacka Brzoski zareagowała także m.in. Agata Młynarska, która napisała "Hanuś… Jak to wszystko się szybko dzieje… Jak ubywa nas z tego świata, tulę mocno". Słowa otuchy dodała również Katarzyna Zielińska, pisząc: "Hania, tulę mocno".

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzoska byli parą w latach 2005-2019. Wcześniej aktorka była związana z Piotrem Gąsowskim, z którym ma syna Jakuba (ur. 1995) – również aktora. Z małżeństwa z Wojciechem Magnuskim gwiazda ma zaś syna Mikołaja (ur. 1985).

Autor: Maria Staroń

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Śleszyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama