Reklama

HBO GO: Zapowiedzi na styczeń [premiery, obsada, zwiastuny]

Jakie seriale zobaczymy w styczniu w serwisie HBO GO?

Luther

1 stycznia zadebiutuje najnowsza odsłona serialu Luther. To piąty sezon historii o piekielnie inteligentnym i stroniącym od ludzi Johnie Lutherze detektywie z londyńskiej jednostki policyjnej.

Reklama

W roli głównej Idris Elba. Kolejne odcinki będą udostępniane w serwisie codziennie.

Śmierć i słowiki

Dzień później, 2 stycznia, pojawi się cały sezon produkcji zatytułowanej "Śmierć i słowiki" - miniserialu śledzącego losy przytłoczonej rzeczywistością dziewczyny, która postanawia opuścić swój rodzinny dom.

Sukces

6 stycznia użytkownicy HBO GO zobaczą "Sukces", czyli pierwszą chorwacką produkcję HBO Europe. Serial składa się z sześciu odcinków.

Terapia

7 stycznia do serwisu trafią pierwsze cztery odcinki serialu "Terapia". To trzeci  sezon czeskiego serialu HBO Europe, w którym Karel Roden wciela się w postać psychoterapeuty Marka Pošty.

Serial "Detektyw" powraca z trzecim sezonem 14 stycznia (pierwsze dwa odcinki). Tym razem w serii zostanie przedstawiona makabryczna zbrodnia popełniona w sercu hrabstwa Ozark w Arkansas.

Rosswell, w Nowym Meksyku

Z kolei 16 stycznia zadebiutuje "Roswell, w Nowym Meksyku", nowa serialowa opowieść na podstawie popularnego serialu Roswelll. W kręgu tajemnic, który koncentruje się na mieszkańcach miasteczka Roswell w Nowym Meksyku, gdzie obce istoty żyją niezauważenie między ludźmi.

Szkoła zabójców

24 stycznia do serwisu wpadnie "Szkoła zabójców", czyli rozgrywający się w mrocznym świecie serial opowiadający o prywatnej szkole, do której najważniejsze przestępcze rodziny wysyłają kolejne pokolenie zabójców.

Czarny poniedziałek, Na wylocie, W potrzebie, SMILF

"Czarny poniedziałek" to opowieść o grupie outsiderów w drugiej połowie lat osiemdziesiątych, która doprowadza do krachu na nowojorskiej giełdzie. Premiera: 21 stycznia.

Tego samego dnia zadebiutują trzy inne seriale: "Na wylocie", "W potrzebie", "SMILF".

"Na wylocie" przedstawia losy rozwiedzionego komika zamierzającego podbić świat nowojorskiego stand-upu. "W potrzebie" przedstawia losy dilera marihuany, który swoją pracę traktuje jak misję, a "SMILF" - wzloty i upadki dwudziestokilkuletniej, samotnej matki z Bostonu.

Gwiazda szeryfa

Z kolei 25 stycznia wystartuje "Gwiazda szeryfa" - drugi sezon serialu z Timem Rothem w roli policjanta. Tym razem akcja skupia się na górskim miasteczku, które zostaje opanowane przez napływowych pracowników naftowych.

Kontra: Spisek

26 stycznia w serwisie pojawi się "Kontra: Spisek", piąty sezon serialu o tajnych agentach z brytyjskiej jednostki antyterrorystycznej Sekcja 20.

Oprócz tego w styczniu na HBO GO pojawią się nowe odcinki takich seriali jak "Ray Donovan", "Stacja Berlin", "Odpowiednik", "Opowiedz mi bajkę", "Wampiry: Dziedzictwo", "All American".

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje