Reklama

Gwiazdy kontra hejt w mediach społecznościowych

Gwiazdy filmów i seriali często dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swojego życia prywatnego, wakacji, sesji zdjęciowych. W większości przypadków ich posty spotykają się z pozytywnym odbiorem wśród fanów, jednak coraz częściej pojawia się hejt. Co piszą komentujący? Jak reagują aktorki?

Joanna Koroniewska pochwaliła się ostatnio nowym zdjęciem z wakacji, na którym pozuje na tle morze. Na Instagramie aktorka napisała:

Reklama

"Ze mnie to jednak prawdziwa narcystyczna dusza. Co próbuję zrobić zdjęcie jakich na instagramie wiele, czyli tyłem, z klimatem, a rzeczywiście takie foty ogromnie mi się podobają, niemal natychmiast się odwracam do aparatu, zaczynam się szczerzyć i od razu zerkam tam gdzie niby nie powinnam".

"Prawdziwą instagramerką to mnie się chyba nigdy nie uda zostać. Bo kopia to przecież nie oryginał. Ale jak zawsze liczą się dobre chęci. A tych mam mnóstwo. Więc się nie poddaję! I będę próbować!!".

"I najważniejsze chuda czy nie, z brzuszkiem czy bez WSZYSTKIE jesteśmy wyjątkowe. I nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej! Na szczęście im jestem starsza tym bardziej nabieram dystansu. Do wszystkiego. I idzie mi z tym coraz lepiej".

Niestety wpis i zdjęcie nie zostało pozytywnie odebrane przez niektórych komentujących. Pod zdjęciem Joanny Koroniewskiej posypał się hejt.

Aktorka jednak odpowiednio potraktowała trolla i odpłaciła mu pięknym za nadobne.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje