Reklama

Gwiazda w gościach

Dlaczego słynny gwiazdor, znana piosenkarka, model czy prezenter zgadzają się wystąpić gościnnie w serialu? Albo chcą o sobie przypomnieć, albo zadziwić fanów.


Reklama
"Hotel 52"/Piotr Fronczewski

- Mój bohater Frederik Giraud zbiegiem okoliczności bliżej mi nieznanych znalazł się w restauracji Hotelu 52. Tam, podczas konsumpcji jednej z potraw, doznał olśnienia pod wpływem wyjątkowego sosu, który był dziełem młodego szefa kuchni - tak o swojej roli opowiadał Piotr Fronczewski. Dodał także, że kulinaria to dla niego czarna magia. - Herbata i jajecznica to szczyt moich umiejętności w kuchni. Niczego innego się nie tykam.

"Majka"/Kasia Cerekwicka

- Mój występ w serialu związany był z akcją promocyjną mojej nowej płyty "Fe-Male". Muszę przyznać, że granie siebie to tak naprawdę żadne granie. Nie musiałam nikogo udawać, byłam po prostu sobą. Występ w "Majce" to fantastyczna sprawa. Fajnie mieć takie doświadczenie w swoim CV - mówiła piosenkarka.

"Niania"/Edyta Górniak

Praca na planie to nie pierwszyzna dla znanej piosenkarki. Edyta Górniak w 2002 roku wystąpiła bowiem w serialu "Na dobre i na złe". W "Niani" zagrała gwiazdę, która po operacji plastycznej ukrywała się w domu Skalskiego przed wścibskimi fotoreporterami.

"Na dobre i na złe"/ Barbara Bursztynowicz

- Nie spodziewałam się, że ktoś do mnie zadzwoni z propozycją. Jestem kojarzona głównie z jedną postacią, Elą z "Klanu". Cieszę się, że zagrałam w "Na dobre i na złe". Chciałam zobaczyć, jak pracuje się na innym planie, spróbować czegoś nowego. Marzy mi się jeszcze rola w filmie fabularnym - mówiła aktorka.


"Barwy szczęścia"/ Beata Sadowska

- Na co dzień mówię z głowy, a tutaj musiałam wykuć tekst na blachę. Nie jestem do tego w ogóle przyzwyczajona - zdradziła prezenterka. Beata Sadowska zagrała w 294. odcinku serialu samą siebie - dziennikarkę, która przeprowadzała wywiad z Pawłem Zwoleńskim (Marcin Hycnar) na temat jego "Narkomiksu".

"BrzydUla"/Karen Friesicke

- Propozycję zagrania w serialu przedstawiła mi produkcja. Rola Ingrid Krüger z pewnością nie jest rolą życia, ale niewątpliwie uważam go za duże i ciekawe doświadczenie - mówiła ze śmiechem niemiecka aktorka (prywatnie żona Marka Włodarczyka, który w "BrzydUli" grał Józefa Cieplaka).

"Ojciec Mateusz"/ Jan Nowicki

- Wszyscy grają w serialach i wszyscy je oglądają, a że ten jest jednym z najlepszych, to postanowiłem przyjąć propozycję zagrania w jednym z odcinków - mówił Nowicki. Aktor wcielił się w postać zamożnego, starszego mężczyzny, który lubił dużo młodsze od siebie kobiety."M jak miłość"/ Krzysztof Ibisz

- Zostałem bardzo miło przyjęty przez ekipę. Grałem w paru serialach już wcześniej i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem ciepłej, domowej i rodzinnej atmosfery na planie "M jak Miłość" - wspominał Ibisz. - Moim przewodnikiem była Kasia Cichopek. Wprowadziła mnie w tajniki serialu i przedstawiła ekipie.

Te i inne rzeczy w najnowszym numerze "Świata Seriali" na rynku już 2 sierpnia, a w nim:

"Moda na sukces": Nick proponuje Brooke pracę w Forrester Creations. Kobieta zgadza się. Jej decyzja jednak budzi niepokój Eryka. Obawy ojca próbuje uśmierzyć Felicia. Ona sama bardziej martwi się finansami firmy. Zwłaszcza podwojonymi kosztami budowy sieci butików oraz opóźnionymi raportami wyników sprzedaży. Za raporty odpowiedzialny jest Thorne, który coraz częściej prosi ją o opiekę nad Aleksandrią. Natomiast sam spędza coraz więcej czasu na randkach z modelkami...

" Plotkara": Chuck zjawia się u wuja. Pyta go, jaka jest jego cena za hotel. Wkrótce Blair spotyka w sklepie Jacka. Mężczyzna daje jej jasno do zrozumienia, że odda Chuckowi hotel, jeśli dziewczyna pójdzie z nim do łóżka. Blair jest w szoku. Nazajutrz dostaje prezent od Jacka - sukienkę, którą dzień wcześniej oglądała w sklepie oraz liścik! Dręczona wyrzutami sumienia Blair postanawia poświęcić się z miłości do Chucka. Postanawia jednak spotkać się z Jackiem w hotelu.

Tylko w czasopiśmie:

" Pierwsza miłość" - Tragedia na ślubie Bereniki i Artura. Jaka wiadomość wyprowadzi Kulczyckiego z równowagi?

A ponadto:

4 megaplakatów (Nie z tego świata, Zbuntowani, Plotkara, La Esposa Virgen)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje