Gwiazda "Rancza" wciąż zachwyca! Jak wygląda Ilona Ostrowska obecnie?

Ilona Ostrowska obchodzi obecnie 50 urodziny, ale w ogóle nie widać po niej upływu czasu, a fani wciąż doceniają ją jako aktorką. Jak obecnie wygląda Lucy z "Rancza" i czy córka poszła w jej ślady?

Ilona Ostrowska: Początki kariery

Ilona Ostrowska urodziła się w 1974 w Szczecinie. Jej tata był marynarzem, mama prowadziła dom. Na małym ekranie zadebiutowała zaraz po studiach, w serialu "Życie jak poker" oraz w spektaklu Teatru Telewizji "Prawiek i inne czasy" wg powieści Olgi Tokarczuk. 

Pierwszym występem na dużym ekranie był epizod w sensacyjnym "Sezonie na leszcza" Bogusława Lindy (2000). Nieco później miała okazję zagrać większe role m.in. u boku Kingi Preis w "Ciszy".

Ilona Ostrowska pojawiła się w wielu polskich serialach, m.in. w "Na wspólnej"., "M jak miłość", "Sortownia", ostatnio "Warszawianka", a ogromną popularność przyniosła aktorce rola w serialu TVP 1 "Ranczo". Ostrowska wcieliła się w rolę Lucy - Amerykanki polskiego pochodzenia i widzowie pokochali ją. 

Reklama

Lucy z "Rancza"

Rola w hicie TVP otworzyła aktorce drogę do bycia obsadzaną jako postacie pierwszoplanowe wielkich polskich produkcji.

"Ranczo" to niewątpliwie jedna z tych produkcji, które zapisały się na kartach historii polskiej telewizji. Emitowany w latach 2006-2016 serial w momencie swojej największej popularności przyciągał przed ekrany aż 10 milionów widzów, co czyniło go absolutnym rekordzistą wśród produkcji telewizyjnych. 

Ilona Ostrowska niedawno wspominała pracę na planie "Rancza" - cofnęła się do czasów, gdy musiała nauczyć się mówić ze specyficznym akcentem, a pomoc przyszła z niespodziewanej strony, bo od... żony Marcina Prokopa, która kilka lat mieszkała w Chicago. 

Co ciekawe, nie była kandydatką pierwszego wyboru do tej roli. W rozmowie z "Plejadą" Wojciech Adamczyk wspomniał, że miał swoją faworytkę.  

"Jednak gdy pojawiła się Ilona, natychmiast artystycznie się w niej zakochałem. Wiedziałem, że to ona musi zagrać Lucy" - opowiadał reżyser. 

Ilona Ostrowska obecnie

Obecnie Ilona Ostrowska co jakiś czas grywa w nowych produkcjach jak "Warszawianka" czy "Sortownia". Na ściankach pojawia się w odważnych stylizacjach, promienieje i nie widać po niej upływu czasu. Aktorka jest też mamą Mirosławy Borcuch, która ma już 18 lat i wiele wskazuje na to, że zamierza iść w jej ślady, a nawet ma już za sobą swój debiutancki występ przed kamerą u boku Krystyny Jandy. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska | Ranczo | Warszawianka | Sortownia (serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy