Gwiazda odeszła. Co dalej z serialem?

W Los Angeles trwają zdjęcia do nowej produkcji - "Major Crimes". Będzie to spin off kryminalnego serialu "Podkomisarz Brenda Johnson" ("The Closer").


 
Twórcą nowego serialu jest autor, który odpowiada za sukces "Podkomisarz Brendy Johnson" - James Duff. Jak na spin off przystało serial bazuje na popularnym serialu, opowiadającym o przygodach wydziału specjalnego policji w Los Angeles ds. głośnych przypadków zabójstw.

Na jego czele stała Kyra Sedgwick, czyli serialowa detektyw Brenda Leigh Johnson. Serial doczekał się 7 sezonów, a sama Kyra za tę role była wielokrotnie nominowana  nagrody Emmy i Złotego Globu. Decyzja o zakończeniu serialu została podjęta po tym, jak odtwórczyni tytułowej roli nie zgodziła się na przedłużenie kontraktu.
 
Od produkcji oryginalnej "Major Crimes" ma różnić  przeniesienie akcji na współpracę policjantów i prokuratorów.  Nowy serial ma skupiać się głównie na osobie kapitan Raydor (Mary McDonnell), którą fani "Podkomisarz Brendy Johnson" znają. McDonnell, będzie w stałej obsadzie nowego serialu.  
 
Amerykańska premiera "Major Crimes" zaplanowana jest na sierpień 2012 roku, a odcinek wyemitowany zostanie zaraz po wielkim finale "Podkomisarz Brendy Johnson".

Reklama

Serial rozpocznie się bezpośrednio w miejscu, w który zakończy się ostatni odcinek przygód wydziału z Los Angeles pod wodzą Kyry Sedgwick.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kyra Sedgwick | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy