Reklama

"Grupa Specjalna Kryzys": Nowy japoński serial sensacyjny w TVP2

21 października Dwójka zaprasza na 10. odcinkowe, widowiskowe, przygodowe kino akcji opowiadające o kulisach pracy jednostki specjalnej japońskiej policji.

Afery w świecie finansów i polityki, kryzysowe sytuacje o charakterze terrorystycznym, próby zamachów - to wszystko już od najbliższej soboty, 21 października o godz. 23:20.  

Reklama

Służby specjalne dostają przeciek, że wkrótce planowany jest zamach na ministra edukacji, w odwecie za cofnięcie koncesji dla wyższej uczelni prowadzonej przez religijną sektę. Do akcji wkracza specjalna grupa młodych agentów o nazwie "Kryzys", której zadaniem jest ochrona najważniejszych osób w państwie. Gdy dochodzi do próby zamachu w pociągu wiozącym ministra, agenci szybko neutralizują bombę i aresztują sprawców.

Tymczasem na ruchliwym placu w centrum Tokio pojawia się młody człowiek z bombą zawieszoną na szyi. Okazuje się, że to syn ministra spraw zagranicznych, znany birbant i utracjusz.

Jego sprawki i przestępstwa są od wielu lat tuszowane przez wpływowego ojca. Terroryści żądają ujawnienia przestępstw. Do akcji wkracza grupa "Kryzys"...


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje