Reklama

"Graceland": Nowy serial w TVN 7

Oparty na prawdziwych zdarzeniach serial „Graceland” opowiada o grupie agentów FBI, DEA oraz Służby Celnej działających wspólnie i mieszkających pod jednym dachem. Ich siedziba jest nieoficjalnie wykorzystywana jako lokal operacyjny do walki z handlarzami narkotyków.

Mike Warren, nowo nominowany agent FBI właśnie wkracza w nieznane sobie rewiry. Jak ułoży się jego praca w nowym miejscu? Znajdzie przyjaciół czy przysporzy wrogów?

Reklama

"Graceland" - luksusowa nadmorska posiadłość w południowej Kalifornii, jest wykorzystywana do prowadzenia tajnych operacji przez agentów FBI, DEA i Służby Celnej. Agent FBI Paul Briggs ze sporą niechęcia reaguje na wiadomość, że na miejsce jego byłego współlokatora, Donny’ego - agenta DEA, który został zastrzelony podczas jednej z akcji przeciw handlarzom narkotyków - agencja przysyła mu głodnego sukcesu absolwenta Akademii FBI w Quantico, Mike’a Warrena.

Mike także nie jest z tego powodu szczęśliwy - pierwotnie jego kariera miała rozwijać się w Waszyngtonie. Pomimo to Mike wiąże wielkie nadzieje ze współpracą z Briggsem. Szybko zyskuje też nowego przyjaciela, agenta Joe "Johnny" Tuturro, który oprowadza go po okolicy i wprowadza w tajniki misji.

Tymczasem...Mike udaje się na swoją pierwszą misję schwytania dealerów narkotyków, ale sytuacja wymyka się spod kontroli i Mike zmuszony jest działać pod przykrywką, aby uchronić pewną rodzinę przed porwaniem przez wszechwładny kartel narkotykowy.

Chrzest bojowy Mike’a wiąże go silnie emocjonalnie z jego nowymi partnerami i współlokatorami... Jednak zaufanie między tajnymi agentami to rzecz względna i dość ulotna.

Premiera w TVN 7 01.12.2014, o godzinie 22:25.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Graceland | TVN 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje