"Gra z cieniem": Gwiazdy w nowym serialu TVP. Kiedy premiera?

Trwają zdjęcia do nowego serialu TVP "Gra z cieniem". W produkcji, którą reżyseruje Kinga Dębska ("Zabawa zabawa", "Plan B", "Zupa nic", "Święto ognia"), główne role grają m.in. Natalia Rybicka, Karolina Gruszka, Grzegorz Małecki i Marcin Hycnar.

"Gra z cieniem": Nowy serial Kingi Dębskiej dla TVP

Akcja serialu "Gra z cieniem" ma rozgrywać się w latach 50. XX wieku. Fabuła nie została jeszcze ujawniona, choć wiemy, że produkcja będzie zawierała wątki kryminalne i szpiegowskie. Wiadomo, kto zagra główne role i gdzie realizowane są zdjęcia.

W produkcji, który reżyseruje Kinga Dębska, pojawi się aż 150 aktorów. Zdjęcia realizowane są m.in. w Łodzi, Zgierzu, Pabianicach, Kaliszu i gminie Bełchatów.

"Scenariusz napisało małżeństwo Świerkockich z Łodzi. Po wielu wielu latach udało się to sfinansować. Serial produkuje Opus Film, czyli wspaniała firma, z którą zrobiłam 'Święto ognia'. Właśnie się śmieję, że na tym planie mamy zatrzęsienie laureatów Oscara, bo to w dużej mierze jest ekipa, która stoi za sukcesami 'Strefy interesów' i 'Zimnej wojny' i przede wszystkim 'Idy'" - powiedziała w połowie marca Kinga Dębska w rozmowie z portalem "Dzień Dobry Bełchatów".

Reklama

Główne role w filmie grają: Natalia Rybicka ("Londyńczycy", "Plan lekcji"), Karolina Gruszka ("Za duży na bajki", "Kod genetyczny"), Grzegorz Małecki ("Blondynka", "Przyjaciółki") i Marcin Hycnar ("Sługa narodu", "Supernova").

"Gra z cieniem": Kiedy premiera? Gdzie oglądać?

Serial "Gra z cieniem" zadebiutuje w telewizji jesienią. Produkcja emitowana będzie prawdopodobnie od września na antenie TVP1.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy