"Fala zbrodni": Natasza Urbańska planuje święta

Natasza Urbańska, czyli Silene z kultowej "Fali zbrodni" zwyciężyła niedawno w show TVP2 "Superstarcie" i teraz spokojnie może planować święta...


Reklama

Ostatnie tygodnie to dla Nataszy Urbańskiej czas wytężonej pracy. Na szczęście artystka zasłużenie zajęła pierwsze miejsce w show "SuperStarcie". Nic dziwnego zatem, że gwiazda chciałaby nieco odpocząć. Teraz Natasza myśli więc wyłącznie o nadchodzących świętach:

-  Bywało, że uciekaliśmy na święta do ciepłych krajów, bo to był jedyny moment, kiedy mieliśmy wolne. Ale odkąd jest Kalinka, chcemy ten czas spędzać z rodziną. A w domu w Emilinie czujemy się jak na wyjeździe. Lepimy bałwany, mamy staw, na którym się ślizgamy, banię, do której chodzimy się wygrzewać, a później nacieramy się śniegiem - wyznała Natasza w wywiadzie dla "Party".

Kto wtedy zajmuje się gotowaniem świątecznych potraw? No na pewno nie największa gwiazda Teatru Buffo!

- Uwielbiam karpia w galarecie mojej teściowej, moja mama robi pyszne smażone kapelusze prawdziwków i smażonego karpia. Janusz jest... św. Mikołajem! Mamy specjalny strój, w który się przebiera, a potem chodzi z latarką wokół naszego domu, a ja przez okno pokazuję Kalince, że idzie Mikołaj. To dla niej wielkie przeżycie!

Co zatem w święta robi Natasza?

- Uwielbiam ubierać choinkę, to mi zostało z dzieciństwa. Właśnie wybieramy się z Kaliną na zakupy po nowe bombki - mówi gwiazda.

U Janusza i Nataszy nawet gwiazdkowe upominki są niezwykłe:

- Janusz co roku zaskakuje mnie prezentami z antykwariatów. Raz kupił mi na przykład srebrną czaplę. Postawił ją i powiedział: "Zobacz, jak ona pięknie stoi, jest taka smukła". A ja na to: "Dzięki, kochanie, a masz jakieś louboutiny?" Wystarczy szepnąć o tych butach i on o tym pamięta. Bez okazji kupuje mi cudowne pierścionki w antykwariatach. Jest cudny! - zachwyca się Natasza.

Po takim zwycięstwie wokalistka może pozwolić sobie na wielkie świętowanie!

 


Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje