"Dziedzictwo": Odc. 112-116. Czy Seher uda się zmienić naturę Yamana? Prawda wyjdzie na jaw

W najnowszych odcinkach "Dziedzictwa" fanów czekają prawdziwe emocje. Wreszcie dowiemy się prawdy o przeszłości Yamana i jego motywach. Do gry wejdą nowi bohaterowie. Kto jest zamieszany w handel narkotykami? Czy Seher uda się dotrzeć do Yamana i go zmienić?

Serial "Dziedzictwo" opowiada o Seher i Yamanie. Przez trudną sytuację zostali oni zmuszeni do podjęcia opieki nad 5-letnim Yusufem. W najnowszych odcinkach zobaczymy, czy parze uda się zawrzeć zgodę i stworzyć wreszcie szczęśliwą rodzinę.  

"Dziedzictwo" odc.  112 - streszczenie

Seher zostaje zamknięta przez Zuhul w magazynie. Dziewczyna nie wie, że znajduje się tam również Yaman. Seher i Yaman wspominają swoje dziecięce lata. Wśród starych dokumentów Seher znajduje drewniany samochodzik. Jest to pierwsza i jedyna zabawka, którą w dzieciństwie zrobili sobie Yaman i Ziya.

Reklama

Seher dostaje ataku paniki, a Yaman ją uspokaja. Kiedy udaje im się wreszcie wyjść z zamknięcia, Zuhul nie jest w stanie uwierzyć, że jej plan znowu nie przyniósł zamierzonych skutków.

Pracownicy Halduna śledzą Kiraz. Po wtargnięciu do domu Alego porywają trzy zakładniczki. Grożą, że je zabiją, jeśli Begum nie odda dokumentów, pogrążających szefa.

Yaman uświadamia sobie przez rozmowę z siostrą, ile znaczy dla niego Seher. Zaprasza ją na wspólny rejs. Ozan ucieka ze szpitala.

"Dziedzictwo" odc.  113 - streszczenie

Ali prosi Ibrahima, aby odwiózł Beguma do sądu. Przez opóźnienie lotu Serhat nie stawia się o umówionej godzinie na miejscu, przez co Begum ucieka.

Ibrahim rozmawia z policją i przekazuje komisarzowi zaszyfrowaną wiadomość. Ali szybko orientuje się, że coś jest nie tak. Mimo to Ibrahim zostaje zakuty w kajdanki przez jednego z przestępców. Ali w ostatnim momencie ratuje bliskich.

Yaman i Seher w drodze do portu zatrzymują się przez na szybkie zakupy. Kiedy Yaman wchodzi do sklepu. Ozan porywa Seher i wpycha ją do auta. Yaman w ostatnim momencie go przyłapuje. Dopada mężczyznę i w szale bije go do nieprzytomności. Seher jest zszokowana brutalnością Yamana.

"Dziedzictwo" odc.  114 - streszczenie

Dramatyczne wydarzenia odbijają się na Sultanie. Wyjeżdża na kilka dni do przyjaciółki, aby odetchnąć.

Yaman gwałtownie zmienia swoje podejście. Decyduje się samodzielnie wymierzać sprawiedliwość. Seher bardzo się o niego martwi. Mężczyzna zaczyna traktować partnerkę oschle. Podobnie odnosi się do Yusufa. Chłopiec jest tym niezwykle zmartwiony.

W domu Alego pojawia się Aye i Hasan. Ali oferuje młodym ludziom swoją pomoc. Kiraz jest jednak podejrzliwa.

"Dziedzictwo" odc.  115 - streszczenie

Seher nie traci wiary w dobro Yamana. Mężczyzna jednak chce udowodnić jej, że wcale go nie zna. Zabiera ją do ubogiej dzielnicy, w której się wychowywał z braćmi i opowiada o tragicznych wydarzeniach, które go ukształtowały. Seher jest wstrząśnięta, ale przeczuwa, że Yaman w dalszym ciągu coś ukrywa.

Kiraz rozmawia z Hasanem i przekonuje go, aby zadbał o wspólną przyszłość z Aye.

Rodzina stara się znaleźć Ibrahimowi żonę przez internet. Żadna z kandydatek mu jednak nie odpowiada.

"Dziedzictwo" odc.  116 - streszczenie

Seher w dalszym ciągu nie może otrząsnąć się po poznaniu prawdy o Yamanie. Utwierdza ją ona w przekonaniu, że musi walczyć o dobro, które widzi w Yamanie.

Kiraz śledzi Hasana. Zauważa, że mężczyzna spotyka się z tajemniczą kobietą. Kiraz zarzuca mu romans. Okazuje się jednak, że mężczyzna jest  wmieszany w handel narkotykami. Kiraz ogłusza Hasana i więzi go. Okłamuje też Aye, aby ukryć czyn, którego dokonała.

"Dziedzictwo" odc.  112-116 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Dziedzictwo" można zobaczyć na antenie TVP1. Jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Odcinki od 112 do 116 będą emitowane dzień po dniu od poniedziałku 18 września do piątku 22 września.
Wszystkie wyświetlone do tej pory odcinki można zobaczyć również na platformie streamingowej TVP VOD.

Zobacz także:

Hecne wieści z TVP 1. Nie pokażą meczu Polaków z Mołdawią. Może to i lepiej

Muniek Staszczyk potwierdził plotki o kryzysie w związku. "Walizki już miałem spakowane"

TVN pilnie przekazał zaskakujące wieści. Gwiazdy stracą pracę. To koniec popularnego programu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dziedzictwo | dziedzictwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama