Reklama

Dobry start "Pielęgniarek"

W poniedziałek 31 marca o godz. 12.00 Polsat pokazał pierwszy odcinek nowego codziennego serialu paradokumentalnego "Pielęgniarki". Premierowy odcinek oglądało średnio 639 tys. widzów! Serial był liderem pasma.


Reklama

"Pielęgniarki" to nowy, codzienny paradokument Polsatu. Serial emitowany jest codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 12.00. Stacja nie przewiduje na razie powtórek.

Każdy odcinek "Pielęgniarek" opowiada o ich pełnej poświęcenia pracy i o życiu w obrębie samego szpitala - sporach pomiędzy personelem, kłótniach na temat podziału obowiązków i konfliktach na linii szefowa - podwładne. Każdy przypadek pacjenta jest inny, a za tymi przypadkami stoją najsilniejsze emocje - zdrady, rozstania, nowe miłości, zazdrość, złość, wybaczenie, żale rodzinne... Pielęgniarka jest zawsze najbliżej nich wszystkich.

Bohaterki odcinków to pielęgniarki przydzielone do pacjenta, o którym opowiada dany odcinek. Wątki poszczególnych opowieści skupiają się głównie wokół obyczajowych problemów pacjenta - jego rozterkach, zmartwieniach i wszystkim co jest związane z chorobą a często bywa także, że jest jej powodem - epizodyczne opowieści o nieporozumieniach w rodzinie, namiętnościach, tragediach i braku zainteresowania z jej strony.

"Pielęgniarki" to nie tylko serial o chorobach, które dotykają pacjentów, pojawiających się w kolejnych odcinkach. Pobyt pacjenta w szpitalu stanowi punkt wyjścia do opowiedzenia poruszających ludzkich historii. "Pielęgniarki" to przede wszystkim emocjonująca opowieść o ludziach, ich problemach i codziennych dylematach na tle szpitalnych przypadków.

Kiedy lekarze kończą dyżur i wychodzą ze szpitala, to właśnie pielęgniarka jest i zawsze będzie najbliżej pacjenta. To między pacjentem a pielęgniarką budują się najsilniejsze więzi i relacje. To właśnie jej można powiedzieć więcej, bo zatrzyma się na chwilę, żeby wymienić opatrunek, podać lek, ale też udzielić życiowej porady. Zawód pielęgniarki, jak żaden inny pozwala na bycie z boku a nierzadko także w centrum rozmów zarówno z chorymi, jak i z ich rodzinami.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pielęgniarki (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje