Reklama

Dlaczego upokorzyła Katarzynę Figurę?

Katarzyna Figura i Joanna Kurowska wcielają się w dwóch różnych spektaklach w postać zmysłowej gwiazdy: Kaliny Jędrusik. Wybuch konfliktu był więc kwestią czasu...

Kiedyś Katarzyna Figura była niekwestionowaną seksbombą polskiego kina. A wszystko za sprawą biustu! Ale konkurentka Figury, Joanna Kurowska uważa, że biust nie może być ważniejszy niż talent.

Reklama

- Uważam, że wcale nie trzeba mieć dużego biustu, by zagrać seksapil. To płynie z wnętrza: głowy, serca, duszy. Powiem nieskromnie, że mam tyle wiary w swój talent, że nie boję się porównania z nikim.- wyznała aktorka na lamach tygodnika "Na żywo".

Joanna Kurowska uważa nawet, że to właśnie ona ma większe predyspozycje do wykreowania postaci Kaliny Jędrusik. A wszystko przez fakt, że obie gwiazdy kiedyś się spotkały:

- Miałam to szczęście. Mogę nawet powiedzieć, że Kalina w pewnym sensie namaściła mnie jako aktorkę. Jako studentka szkoły teatralnej wzięłam udział w Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie zdobyłam Grand Prix. Kalina, jako członek jury, wręczyła mi nagrodę. Powiedziała: "Jesteś taka do mnie podobna! Utalentowana, wrażliwa, niezależna. Nie będzie ci w życiu łatwo".

Czy można wymyślić lepszą reklamę dla swojego spektaklu?

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kurowska | Katarzyna Figura | Kalina Jędrusik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje