Reklama

"Damy i wieśniaczki": Co je łączy z Paris Hilton?

"Simply Life", w którym wzięła udział Paris Hilton ze swoją przyjaciółką, Nicole Richie, to amerykańskie odcinkowe reality show. Damy z miasta poznają prawdziwe życie na wsi. Jak sobie poradzą? Z kolei "Damy i wieśniaczki" to niezwykle podobna, polska wersja programu z Hilton. Jaki jest efekt zderzenia się ze sobą dwóch, tak różnych światów?

W "Simply Life" Hilton i Richie wyjechały do średniozamożnej rodziny, zajmującej się farmerstwem, tym samym rezygnując na jakiś czas z idealnego, wygodnego życia. W innych seriach przyjaciółki mierzą się z prawdziwymi zawodami czy też jadą na obóz, gdzie przeżywają wiele zabawnych przygód.

Reklama

Udział w reality show ogromnie podniósł popularność Paris i Nicole. Doszło nawet do tego, że kiedy oglądalność programu zaczęła spadać, przyjaciółki specjalnie się pokłóciły! Niestety to nie przyniosło żadnego skutku. Od tego momentu celebrytki robiły naprawdę wszystko, żeby być na ustach Amerykanów. Tym sposobem Hilton ma na swoim koncie przynajmniej dwie seksafery! Poza tym niejedną bójkę i jazdę samochodem bez prawa jazdy, za co Amerykanka trafiła do więzienia na 22 dni. Kiedy czasopisma znowu zapomniały o Paris Hilton, celebrytka znajdowała sobie nowego chłopaka, aby ponownie wzbudzać sensację.

Słynna sekstaśma z udziałem Paris Hilton i jej ówczesnego chłopaka, Ricka Salomona, ujawniona w sieci, wzbudziła niemałą sensację! Pierwotnie film nie był przeznaczony do publikacji i został nagrany zwykłym aparatem z funkcją noktowizora. Salomon odkrył jednak świetny sposób na zysk i wydał sekstaśmę "One Night in Paris", która w 2005 roku dostała nagrodę za "Najlepiej sprzedający się tytuł roku".

- To było druzgocące, ponieważ to ktoś, z kim byłam kilka lat. Nie sądzę, że kiedykolwiek będę w stanie całkowicie zaufać mężczyznom. To była najbardziej bolesna i okropna rzecz, jaką ktoś mógł zrobić młodej dziewczynie. Byłam bardzo młoda, to nie była moja wina - powiedziała Hilton w wywiadzie dla brytyjskiego "Telegraph".

Gwiazda miała tylko 21 lat, kiedy taśma została nagrana przez jej eks-chłopaka!

Pierwsza wersja europejskiego odpowiednika reality z Paris i Nicole - "Dam i wieśniaczek" - ukazała się na Ukrainie, gdzie w programie brała udział dama, multimiliarderka i kobieta z prowincji. W tym przypadku przepaść między uczestniczkami była naprawdę ogromna! W naszej polskiej wersji natomiast różnica nie jest na tyle zauważalna, aby wywołała aż tak wielkie kontrowersje.

Polskie "Damy i wieśniaczki" to zdecydowanie "łagodniejsza" wersja tej, którą można obejrzeć na Ukrainie. Brak kontrastu w stanie materialnym i kulturze jest maskowany prowokującym zachowaniem "dam" z miasta. Bogate panny wyśmiewają ludzi ubogich, którzy nazywani są “wieśniakami".

Kobiety na kilka dni zamieniają się rolami i życiem. Damy w szpilkach i pełnym makijażu muszą uporać się z obowiązkami na polskiej wsi. Wieśniaczki zaś wyruszają na podbój wielkiego miasta, gdzie żyją w luksusie, wydając ogromne sumy pieniędzy na nowe ubrania i fryzury.

Kolejną edycją "Dam i wieśniaczek" są "Damy i wieśniaczki. Za granicą". Tym razem miejscami zamieniają się Polki i Ukrainki. Kobiety muszą poradzić sobie z różnicami kulturowymi, a także językowymi.

Pozostając w wiejskiej tematyce, zagraj w "Big Farm"! To gra, która pomoże ci rozpocząć farmerską przygodę! W grze otrzymasz jasne wskazówki, jak rozwinąć swoją farmę.

Grę rozpoczynasz z niewielkim kawałkiem ziemi na koncie. Dzięki swojej ciężkiej pracy możesz powiększyć jego obszar i rozwinąć gospodarstwo, zdobywając coraz więcej budynków i maszyn. Stwórz pole uprawne oraz zasiej na nim rośliny i warzywa. Część z nich przeznacz do swoich produkcji, a resztę sprzedaj! Nie zapomnij o pomocy innym farmerom i współpracy z nimi!

Dołącz do świetnej gry strategiczno - ekonomicznej i zdobądź tytuł najlepszego farmera!swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje