Reklama

"Czarownice z East Endu": Drugi sezon w FOX Life

Kolejni wrogowie, nowi bohaterowie, jeszcze więcej magii! Drugi sezon opartego na powieści "Zapach spalonych kwiatów", serialu "Czarownice z East Endu", zagości na antenie kanału FOX Life już w poniedziałek, 1 września o godzinie 21:00.


 

Reklama

Czego możemy się spodziewać w kolejnym rozdziale tej zaczarowanej opowieści?

"Wydaje mi się, że ten sezon jest znacznie bardziej skomplikowany. Każdy z bohaterów musi zmierzyć się z wieloma wyzwaniami. Serial stał się również bardziej mroczny i przerażający. Będzie sporo flashbacków, widzowie dowiedzą się wielu rzeczy na temat przeszłości rodziny Beauchamp"  - zdradza wcielająca się
w postać Freyi Jenna Dewan-Tantum.

W najnowszej odsłonie "Czarownic z East Endu" poznamy również kilku nowych bohaterów, w tym syna Joanny (Julia Ormond) Frederica (Christian Cooke), o którego istnieniu nie wie żadna z jej córek.

"To bardzo ciekawy wątek" - opowiada Mädchen Amick, serialowa Wendy, siostra Joanny.

"W sezonie pierwszym, jako jedyna mówię do Joanny: 'Nigdy nie wiesz, co się stanie, może pewnego dnia znowu zobaczysz swojego syna, ja również za nim tęsknie', a Joanna odpowiada: 'Nie, musimy zapomnieć o tej części naszego życia to zbyt niebezpieczne'. Później Fredrick niespodziewanie pojawia się w ich drzwiach i Wendy już nie jest tak zachwycona mówi: 'Chwileczkę, ja mu nie ufam, nie podoba mi się to', ale dawno niewidziany syn chwyta Joannę za matczyne serce i kobieta bardzo chce uwierzyć w jego historię. Wendy jest rozdarta, jeżeli chodzi o uczucia do  bratanka, ale w stosunku do całej sytuacji jest bardzo nieufna" - rozwija Mädchen.

Chociaż drugi sezon serialu jest znacznie mroczniejszy to nie zabraknie w nim również wielu wątków miłosnych.

"W tym sezonie, wszyscy w pewnym sensie jesteśmy w związkach" - kontynuuje Amick.

"Widzowie ujrzą wiele historii na ten temat. Im mocniej pragniemy ugruntować nasze pozycje kobiet niepotrzebujących mężczyzn, tym bardziej musimy żonglować uczuciami, uważając jednocześnie, by nie wpakować się w jakieś kłopoty."

Aktorka zdradza również, kto na planie najczęściej rozśmiesza ekipę pracującą przy serialu.

"Muszę przyznać, że najwięcej kawałów robi Eric Winter (serialowy Dash). Za każdym razem, gdy mam z nim i Jenną wspólną scenę nie jesteśmy w stanie zachować powagi. Wiele razy musieliśmy kręcić ujęcia nie patrząc na siebie, bo każde spojrzenie kończyło się wybuchem śmiechu" - kończy. 

"Czarownice z East Endu", sezon 2., premiera w poniedziałek, 1 września o godzinie 21:00 na FOX Life.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama