Reklama

"Continuum: Ocalić przyszłość" w telewizji Puls 2!

Kanadyjczycy udowadniają, że nie tylko ich "hollywoodzki" sąsiad potrafi stworzyć wysokobudżetowy serial science-fiction o świecie jak z Orwella.


Reklama

Mamy 2077 r. Świat, który znamy, nie istnieje. Nie uległ jednak apokaliptycznej zagładzie. Wręcz przeciwnie - wszystko chodzi, jak w dobrze naoliwionej maszynie. Tą maszyną są jednak wielkie korporacje, które sprywatyzowały państwa i rządy Unii Północnoamerykańskiej.

Piekło w raju

Technokratyczne państwo szczyci się dobrobytem, spokojem i porządkiem, o który dbają aż nazbyt rozbudowane siły Usług Ochronnych. Czy to więc raj na ziemi? Chyba nie... A na pewno nie uważają tak anarchiści skupieni wokół charyzmatycznego Edouarda Kagame’a (Tony Amendola). Tworzą oni zbrojną opozycję "Liber8", która chce oswobodzić ludzi spod rządów wszechwładnych korporacji.

Przeniesieni w czasie

I tu zawiązuje się fabuła serialu. Kagame jest świadom, że nie wygra z władzą... w teraźniejszości. Dlatego wykorzysta przeciw niej jej najpotężniejszą technologię - wehikuł czasu, by zapobiec strasznej przyszłości. Na trop tego planu wpada oficer Miejskich Usług Ochronnych z Vancouver Kiera Cameron (Rachel Nichols). Przez przypadek razem z partyzantami "Liber8" zostaje przeniesiona w czasie do 2012 roku...

Kto swój, a kto wróg?

Partyzanci nie tracą czasu i dzięki broni z przyszłości terroryzują Vancouver. Do walki z nimi zostaje wysłany detektyw Carlos Fonnegra (Victor Webster), który nie wie o ich pochodzeniu. Tę tajemnicę chroni pomagająca mu Kiera. Za to z nieznaną technologią przyszłości chce walczyć także komputerowiec Alec (Erik Knudsen). Okazuje się jednak, że ten zamknięty w sobie informatyk, to przyszły okrutny przywódca korporacyjnego państwa...

Serial "Continuum: Ocalić przyszłość" będzie można oglądać już od 19 kwietnia w telewizji Puls 2.

WBS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje