Reklama

Colin Farrell w serialowej wersji losów Pingwina, wroga Batmana!

Wytwórnie Warner Bros. i DC Comics podążają ścieżką wydeptywaną właśnie przez studia Disneya i Marvela, które pracują jednocześnie nad filmami i serialami tzw. Kinowego Uniwersum Marvela, które uzupełniają się fabularnie. Podobnie będzie w przypadku konkurencyjnego studia komiksowego. Wyreżyserowany przez Matta Reevesa „Batman” ma być uzupełniony dwoma serialami. Bohaterami pierwszej takiej produkcji będą policjanci z Gotham City. Druga zostanie poświęcona Pingwinowi.

Powstanie serial o Pingwinie!

Wytwórnie Warner Bros. i DC Comics podążają ścieżką wydeptywaną właśnie przez studia Disneya i Marvela, które pracują jednocześnie nad filmami i serialami tzw. Kinowego Uniwersum Marvela, które uzupełniają się fabularnie. Podobnie będzie w przypadku konkurencyjnego studia komiksowego. Wyreżyserowany przez Matta Reevesa "Batman" ma być uzupełniony dwoma serialami. Bohaterami pierwszej takiej produkcji będą policjanci z Gotham City. Druga zostanie poświęcona Pingwinowi.

Jak donosi portal "Variety", projekt serialu jest we wczesnej fazie przygotowania. Ma on opowiadać o drodze Pingwina do władzy nad przestępczym półświatkiem Gotham. Rolę superzłoczyńcy ma powtórzyć w nim Colin Farrell, a projekt porównywany jest do głośnego filmu Briana De Palmy "Człowiek z blizną". Informacji tych póki co nie potwierdzili przedstawiciele HBO Max, platformy, na którą serial ten miałby trafić.

Reklama

Projekt serialu o Pingwinie nie ma jeszcze tytułu. Jego producentami wykonawczymi mają być Matt Reeves i Dylan Clark, a produkcją zajmie się studio Warner Bros. Television. Jego kinowy oddział teraz przygotowuje się do premiery filmu "Batman", w którym w rolę Człowieka-Nietoperza wciela się Robert Pattinson. Film trafi do kin 4 marca przyszłego roku.

Komiksowe seriale wciąż na topie

Platforma HBO Max, podobnie jak Disney+, stawia na komiksowe seriale, które są uzupełnieniem filmy z uniwersum DC Comics. W styczniu 2022 roku pojawi się tam serial "Peacemaker". Jego bohaterem będzie tytułowy superbohater, który debiutował na dużym ekranie w filmie "Legion samobójców: The Suicide Squad". W tę postać wciela się John Cena. Na początku przyszłego roku na HBO Max pojawi się też trzeci sezon serialu animowanego "Harley Quinn", a w produkcji jest także serial o Zielonej Latarni i tajemniczy projekt pod tytułem "Justice League Dark". (PAP Life)

Zobacz też: Jennifer Aniston dementuje plotki o tym, że ma romans z Davidem Schwimmerem

kal/ gra/

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Colin Farrell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje