Co zrobi Jess z chłopakami?

Wiemy, co wydarzy się w premierowym odcinku nowej serii "Jess i chłopaki". Uwaga, spoilery.


Reklama


Seria 3. popularnego serialu komediowego o grupie współlokatorów ruszy 17 września. W poprzednim sezonie stosunki w mieszkaniu nieco się skomplikowały z uwagi na romans, jaki wywiązał się pomiędzy Jess a Nickiem. Czy w nowej serii ich uczucie będzie dalej kwitło?

Na to właśnie się zapowiada. W pierwszym odcinku Nick i Jess wybiorą się na romantyczną wycieczkę do Meksyku. Od samego początku nie obędzie się bez problemów. Nick najwyraźniej nie będzie mógł odnaleźć swojego paszportu (a może w ogóle go nie posiada?), co spowoduje pewne zamieszanie na granicy.

Jak to w "Jess i chłopakach" bywa, splot wielu nieszczęśliwych wydarzeń doprowadzi do katastrofy, którą w tym przypadku będzie krótkie spięcie ze strażnikiem granicznym uzbrojonym w paralizator. Na szczęście dla zakochanych, w Meksyku w miarę szybko pojawią się Schmidt i spółka z misją ratunkową.

Hasło, promujące nowy sezon to "Friends don’t let friends do friends" czyli dosłownie "Przyjaciele nie pozwalają przyjaciołom ze sobą sypiać". Ciekawe, w jakiej formie Schmidt i Winston zamierzają wprowadzić ten slogan w życie.

Dowiedz się więcej na temat: Jess i chłopaki | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje