Reklama

Co TVN szykuje na jesień?

Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, odsłonił jesienne karty. Nadchodzący sezon to dla stacji wyjątkowy moment - 20 lat istnienia! Poza gorącymi nowościami, postawiono również na kontynuacje hitowych produkcji. Sprawdźcie, co czeka was już od września!

Serialowe kontynuacje

"19+"

Reklama

Dorosłe życie bohaterów serialu "19+" jest jak jazda na rollercoasterze. Nastolatkowie nieustannie muszą podejmować ważne decyzje i mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Już jesienią zobaczymy nowe odcinki, a w nich kolejne perypetie przyjaciół. Czy uda się im zrealizować swoje ambitne, często zwariowane pomysły na życie? Czy paczka przetrwa trudne chwile?

Wspólna noc Irka i Eli wprowadzi zamęt w grupie przyjaciół. Zawiedziony i rozgoryczony Sebastian będzie musiał zmierzyć się ze zdradą ukochanej. Czy wybaczy jej i równocześnie daruje koledze? W życiu zwariowanej Meli pojawi się dawny znajomy z liceum i nowa szansa na miłość. Może tym razem dziewczyna da się ponieść uczuciu? Kasia i Rafał po rozwodzie rozpoczęli nowe życie, każde na własny rachunek. Kasia postawi na karierę, Rafał na miłość, jednak ich ścieżki wciąż będą się przeplatać. Nad burzliwym związkiem Leny i Oskara po raz kolejny zawisną ciemne chmury. Przeszłość przypomni o sobie i w życiu chłopaka pojawi się przebojowa Sara, która stanie się prawdziwą konkurencją dla Leny. Oskar będzie musiał zdecydować czy wybiera szaleństwo, czy stabilizację u boku dotychczasowej dziewczyny. Nie tylko ta para będzie borykała się z problemami. Lucy, po trudach ciąży, przywita na świecie synka i, wydawałoby się, znajdzie spokój u boku idealnego wręcz Arka. Niestety chłopak okaże się łakomym kąskiem dla zdeterminowanej Moniki. Czy małżeństwo wystawione na próbę przetrwa?

Nowy sezon serialu będzie pełen zaskakujących wydarzeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czy nie popsują one relacji między przyjaciółmi? Przekonamy się, oglądając jesienne odcinki serialu.

"Druga szansa"

Serial powraca w zupełnie nowej odsłonie! Czwarty sezon jednego z największych serialowych hitów TVN z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej obiecuje wielkie emocje, wzruszenia oraz niespodzianki. Pierwsza z nich to uwielbiani przez widzów aktorzy - Magdalena Różczka i Michał Żurawski. Kolejną nowością będzie duży skok w czasie - tym razem historia Moniki Boreckiej rozpocznie się dokładnie rok po dramatycznych wydarzeniach z finału ostatniego sezonu. Jak poradzić sobie po stracie największej miłości? Jak odnaleźć na nowo nadzieję i radość życia? Czy los da Monice kolejną szansę na szczęście? Odpowiedzi na te pytania w najnowszych premierowych odcinkach już od września! 

Po tragicznej śmierci Marcina, Monika będzie próbowała ułożyć swoje życie na nowo. W trudnych chwilach z pomocą i wsparciem przyjdą zaufani przyjaciele. Na szczęście przed Borecką szybko pojawi się ważne wyzwanie.  Jej nowym celem stanie się ratowanie BAZY - miejsca na warszawskiej Pradze, prowadzonego przez zbuntowanego społecznika Piotra Marczaka (Michał Żurawski). Pomoc dzieciom z trudnych rodzin stanie się nową misją głównej bohaterki, a relacje z intrygującym mężczyzną zaczną być coraz bliższe. Piotr ma za sobą tajemniczą przeszłość. Czy Monice uda się przebić przez mur jego sekretów?

Sporo zmian czeka także innych bohaterów "Drugiej szansy". Zmęczony popularnością Ksawery (Maciej Musiałowski) postanowi porzucić karierę muzyczną i pójść w ślady ojca. Jego bliscy nie przyjmą jednak tej decyzji z entuzjazmem. Chłopak będzie musiał zweryfikować swoje plany na przyszłość oraz znaleźć własną receptę na szczęście.

Pod znakiem zapytania staną dotychczasowe plany życiowe Jakuba (Rafał Królikowski). Rozczarowany kolejną miłosną porażką Zeit wróci w rodzinne strony, starając się odzyskać spokój ducha. Nieoczekiwanie spotka tam dawną miłość ze szkolnych lat - Kaśkę (Magdalena Różczka). Pełna temperamentu kobieta przykuje jego uwagę, ale droga do jej serca nie będzie łatwa.

Trudne wybory czekają Sarę Daymer (Magdalena Boczarska). Zakochana aktorka, zaślepiona uczuciem do pragnącego za wszelką cenę sławy Kamila (Mikołaj Roznerski), zgodzi się na udział w ryzykownym projekcie. Czy będzie to koniec jej kariery filmowej? Czy Sarze uda się wyrwać spod toksycznego wpływu ukochanego?

Już od września przed bohaterami serialu "Druga szansa" wiele zaskakujących doświadczeń, życiowych zakrętów oraz radosnych wydarzeń. Tego nie można przegapić!

"Na Wspólnej"

Zuza Hoffer to jedna z najbardziej lubianych przez widzów bohaterek "Na Wspólnej". Do tej pory znana przede wszystkim jako kochająca, troskliwa matka oraz żona. Nadchodzące miesiące przyniosą jednak nieoczekiwane w jej życiu wydarzenia, których finałem może być pobyt w więzieniu! Ta historia to dopiero początek zaskakujących zwrotów akcji w jesiennych odcinkach serialu. Igor i Elżbieta zostaną wplątani w niebezpieczną aferę handlu nieruchomościami. Z kolei w sercu Marka Zimińskiego pojawi się namiętne uczucie...

Nowy pracownik, którego zatrudni w gabinecie weterynaryjnym Joanna, szybko okaże się człowiekiem niegodnym zaufania. Zbieg nieszczęśliwych okoliczności spowoduje, że pomiędzy Zuzą, Bergową  a Maćkiem dojdzie do szamotaniny, która zakończy się śmiercią mężczyzny. Hofferowa znajdzie się w poważnych kłopotach. Policyjne śledztwo będzie wskazywać, że to właśnie Zuza przyczyniła się do tego tragicznego wydarzenia...

Igor i Elżbieta po raz kolejny usłyszą o Jakubie Marcinku. Tym razem na jaw wyjdą nowe fakty dotyczące interesów prowadzonych przez byłego męża ukochanej Nowaka. Biznesmen będzie zamieszany  w aferę handlu kamienicami, z wielkimi pieniędzmi w tle. Mężczyzna zostanie  porwany, a Nowak wspólnie z Elżbietą zrobią wszystko, aby go uratować. To zaangażowanie sprowadzi jednak niebezpieczeństwo na całą ich rodzinę...

Duże zmiany szykują się u Szulców, którzy postanowią wrócić do swojego dawnego hobby - rajdów samochodowych. Podczas jednego z wyjazdów, Żaneta poczuje się gorzej. Rutynowa wizyta u lekarza przyniesie dla całej rodziny wspaniałą wiadomość o ciąży Szulcowej!

Po wyjeździe córek ustatkowane życie Zimińskich wywróci do góry nogami pojawienie się Natalii - młodej menedżerki w barze Marka. Pomiędzy kobietą a mężem Danki szybko narodzi się namiętne uczucie. Pomimo początkowych oporów, Zimiński zdecyduje się zaryzykować, dając szansę  tej znajomości...

"Szkoła"

Jesienny sezon to dla "Szkoły" wielki jubileusz - 500. odcinek. Od ponad trzech lat serial przybliża widzom  burzliwy okres dorastania nastolatków i ich wkraczanie w dorosłość. Tu nie ma tematów tabu - złamane serca, bunt, problemy z rodzicami, pierwsze miłosne przygody, używki - to tylko niektóre z problemów, z którymi borykają się bohaterowie "Szkoły". Każda z historii udowodni, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

Serial to zwierciadło, w którym łatwo można dostrzec współczesny świat nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe spowodowały, że problemy i trudności związane z wkraczaniem w dorosłość  nie są już zarezerwowane wyłącznie dla grona najbliższych przyjaciół. Internetowy hejt, walka             o popularność  i rywalizacja to problemy, z którymi zmaga się coraz więcej uczniów. Już we wrześniu widzowie poznają Martę, chorą gimnazjalistkę, która z powodu silnych leków ma problemy zarówno  z wagą, jak i cerą. Niestety dziewczyna staje się ofiarą złośliwej koleżanki z klasy, która potajemnie nagrywa kompromitujący ją filmik. Nagranie trafia do innych uczniów, a Marta musi zmierzyć się           z ogromną falą hejtu. Jak poradzi sobie  z całą sytuacją? Czy jej koleżanka zrozumie swój błąd?

W nowym sezonie nie zabraknie historii z nieszczęśliwą miłością w tle. Zakochanej  uczennicy  trudno będzie pogodzić się z odrzuceniem przez przystojnego licealistę. Zraniona dziewczyna zaplanuje zemstę, oskarżając niewinnego chłopaka o molestowanie. Czy uczniowi uda się udowodnić swoją niewinność?

Trudna sytuacja czeka także dyrektora szkoły, Stanisława Chlebowskiego. Jedna z nastolatek zostanie uprowadzona dla okupu. Porwana dziewczyna przeżyje chwile grozy, a jej chłopak oraz dyrektor Chlebowski zrobią wszystko, by odnaleźć ją całą i zdrową...

Te i wiele innych ciekawych historii już od września w "Szkole".

"Szpital"

Jeden z najpopularniejszych seriali paradokumentalnych w Polsce, który od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. "Szpital" to jednak nie tylko świat skomplikowanych przypadków medycznych. To przede wszystkim człowiek i jego historia.

Sześciu doświadczonych lekarzy, dla których pomaganie innym to życiowa misja. W zespole ordynatora Piotra Wójtowicza wiedza i profesjonalizm idą w parze z zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego z pacjentów. Szpitalna codzienność to trudna walka                 o zdrowie i życie tych, którzy trafiają na SOR. W nowym sezonie w gronie pacjentów potrzebujących szybkiej pomocy znajdzie się między innymi kilkuletni chłopiec. Jego stan będzie bardzo ciężki,            a diagnoza lekarska nie pozostawią żadnych wątpliwości - to krztusiec. Trudną sytuację pogorszy fakt, że dziecko nie było szczepione, ponieważ tak zdecydowali rodzice...

Jednym z bohaterów premierowych odcinków będzie także 37-letni mężczyzna uzależniony od gier komputerowych. Ten nałóg zniszczył pacjentowi nie tylko zdrowie, ale również życie rodzinne. Czy lekarze przekonają mężczyznę do rozpoczęcia terapii i walki o odzyskanie bliskich?

Z trudnym przypadkiem zmierzy się także dr Robert. Pod jego opiekę trafi 13-latek, który wypadł z łódki. Dziwne zachowanie i dolegliwości chłopca wzbudzą podejrzenia u lekarza. Szybko okaże się, że pacjent jest uzależniony od amfetaminy, która "pomaga" mu w nauce. Nastolatek nie radzi sobie z presją rodziny, bo ta ma w stosunku do niego ogromne oczekiwania. Niestety jego rodzicom będzie bardziej zależeć na zachowaniu sprawy w tajemnicy, niż na pomocy własnemu synowi. Jaką decyzję podejmie lekarz?

Serialowe nowości

"Diagnoza"

Annę Nowak, główną bohaterkę serialu (Maja Ostaszewska), poznamy na katowickim lotnisku. Pewna siebie i zdeterminowana kobieta przyleci na Śląsk w niezwykle ważnej dla siebie sprawie. Niestety,
na skutek nieprzewidzianych wydarzeń, Anna trafi do rybnickiego szpitala. Tam usłyszy druzgocącą diagnozę - amnezja. Lekarze, którzy, na co dzień ratują życie wielu pacjentów, nie będą w stanie ocalić czegoś niezwykle cennego - pamięci. W miejscu, gdzie ludzie mierzą się ze skrajnymi emocjami: ogromnym lękiem i wielką nadzieją, a lekarze z determinacją walczą o ich zdrowie, bohaterka będzie musiała zacząć życie na nowo i spróbować odkryć tajemnice swojej przeszłości.

W tej trudnej walce wesprą ją charyzmatyczni lekarze ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku. Jan Artman (Adam Woronowicz) oraz Michał Wolski (Maciej Zakościelny), dwaj znakomici chirurdzy, profesjonalnie zajmą się Anną. Bohaterka trafi również pod skrzydła ciepłej i empatycznej neuropsycholog Marty (Magda Popławska), która będzie starała się pomóc jej odzyskać pamięć. Kolorytu ekipie medyków dodadzą Wanda Jureczko (Sonia Bohosiewicz), pielęgniarka oddziałowa
i charakterna Ślązaczka, a także Piotr Sadzik (Michał Czernecki), twardy szef Oddziału Ratunkowego oraz potulny mąż i ojciec czterech córek. Nad wszystkim będzie czuwać surowa i niezwykle wymagająca ordynator Maria Kaleta (Aleksandra Konieczna). Młodzieńczą energię i entuzjazm
do zespołu lekarzy wniosą niesforni stażyści (Antoni Królikowski, Józef Pawłowski i Aleksandra Adamska).

Rybnicki szpital stanie się dla Anny domem, a jego załoga grupą przyjaciół. To z nimi przyjdzie jej dzielić chwile radości i smutków. Wśród nich jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by kobieta nigdy nie poznała prawdy o swojej przeszłości...

Barwnym tłem dla odkrywania tajemnic głównej bohaterki będą poruszające losy pacjentów.
W każdym z odcinków poznamy nowe przypadki medyczne i stojące za nimi ciekawe, a czasem zaskakujące ludzkie historie. Związane z nimi wydarzenia przywołają wspomnienia Anny i krok
po kroku odsłonią kolejne karty jej przeszłości. Czy kobieta dowie się w końcu, kim jest, kogo kocha, na czym jej zależy?  Każdy z jesiennych odcinków serialu będzie przybliżał zarówno Annę, jak i widzów do poznania prawdy o tym, kim jest bohaterka i jaka jest jej tajemnica.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje