Co oglądać w weekend na streamingu? Nasze propozycje na weekend 1-3 marca

Zebraliśmy najlepsze propozycje filmowe i serialowe na najbliższy weekend. Co warto zobaczyć na Netflixie, Disney Plus i Prime Video? Tych produkcji nie można przegapić!


Netflix

"Astronauta" 

W szóstym miesiącu samotnej misji badawczej na kraniec Układu Słonecznego astronauta Jakub (Adam Sandler) orientuje się, że po powrocie na Ziemię jego małżeństwo może się rozpaść. Za wszelką cenę próbuje więc naprawić relację z żoną, Lenką (Carey Mulligan), w czym pomaga mu tajemnicze stworzenie z początku czasów zamieszkujące trzewia jego statku. Hanuš (któremu głosu użyczył Paul Dano) wspólnie z Jakubem próbują dociec, co poszło nie tak, zanim na wszystko będzie już za późno. 

"Rojst Millenium" 

Nadchodzi czas zmian. Ludzie w napięciu oczekują nadejścia nowego millenium. Tymczasem w lesie na Grontach odkopany został szkielet kobiety z naszyjnikiem, a podczas urodzinowego bankietu, w hotelu Centrum dochodzi do zabójstwa. Co i kto stoi za tymi wszystkimi zdarzeniami? Historia cofa się aż do lat 60., aby odnaleźć klucz do kryminalnej zagadki. 

Reklama

Disney+

"Szogun" 

"Szōgun" to produkcja, która zabiera widzów do Japonii z przełomu wieków, stojącej wtedy u progu wojny domowej. "Głównym bohaterem jest Lord Yoshii Toranaga (Hiroyuki Sanada), który musi walczyć o życie, gdy jego wrogowie z Rady Regentów jednoczą się przeciwko niemu. Na pomoc przychodzi mu John Blackthorne (Cosmo Jarvis) - angielski nawigator, dla którego zwycięstwo Torangi będzie miało osobiste korzyści"

Prime Video

"Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży"  

W podzielonym na dystrykty państwie, ze stolicą w Kapitolu, co roku odbywają się krwawe igrzyska, w których rywalizują młodzi reprezentanci każdego z dystryktów. Zwycięzca może być tylko jeden... Każda saga ma swój początek, a każdy bunt potrzebuje pierwszej iskry. Oto Dziesiąte Głodowe Igrzyska. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora i zdobyć sławę. Potężny niegdyś ród Snowów podupadł i przyszłość Coriolanusa zależy od tego, czy zdoła pokonać konkurentów. Tyle że fortuna nie bardzo mu sprzyja, bo otrzymuje poniżające zadanie. Zostaje mentorem Lucy Gray Baird, dziewczyny z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Ich losy będą od teraz nierozerwalnie ze sobą splecione.

"Czerwona królowa"

Antonia Scott to najmądrzejsza kobieta na świecie, jej inteligencja uczyniła ją Czerwoną Królową tajnego projektu. Jednak osobista tragedia odsunęła ją od czynnej służby. Jon Gutiérrez, policjant w tarapatach, musi wyciągnąć ją z odosobnienia, aby rozwiązała sprawę, która wystawi na próbę zarówno jej zdolności, jak i przeszłość.  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Disney Plus | Prime Video | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy