Co oglądać w weekend na streamingu? Nasze propozycje na weekend 23-25 lutego

Zebraliśmy najlepsze propozycje filmowe i serialowe na najbliższy weekend. Co warto zobaczyć na Netflixie, Disney Plus, HBO Max i Prime Video? W nadchodzących dniach nie będziecie się nudzić!


Netflix

"Awatar: Ostatni Władca Wiatru"

"Awatar: Ostatni Władca Wiatru" to wyjątkowa opowieść o czterech nacjach, które przez długi czas żyły ze sobą w pokoju i harmonii. Dbał o to Awatar: wysłannik pradawnych duchów, który władał wszystkimi czterema żywiołami. Świat całkowicie się zmienił, gdy Naród Ognia zapragnął większej władzy i wpływów. Pierwszym krokiem w stronę podboju świata było zgładzenie Nomadów Powietrza — pokojowych mnichów żyjących w górach. Awatar, który miał wtedy zaledwie 12 lat, zaginął i przez długi czas nie było wiadomo, co się z nim stało.  

Reklama

Mija sto lat i dwójka rodzeństwa odkrywa w górze lodowej zamrożonego chłopca, który okazuje się być zaginionym Awatarem Aangiem (Gordon Cormier). Katara (Kiawentiio) i jej brat Sokka (Ian Ousley) postanawiają wyruszyć z młodym Awatarem w podróż, która nie tylko ma przygotować go do przejęcia zadań duchowego przywódcy, ale również przywrócić nadzieję i równowagę świata.  

"Czy mogę wyznać ci tajemnicę?"

"Czy mogę ci wyznać tajemnicę?" to opowieść o sprawie seryjnego stalkera internetowego, Matthew Hardy’ego, któremu na początku 2022 roku wymierzono najsurowszą karę, jaka kiedykolwiek zapadła w Wielkiej Brytanii za tego typu przestępstwa. Serial opowiada o doświadczeniach kobiet będących jego ofiarami, policyjnym śledztwie i sprawiedliwości, która w końcu dosięgła prześladowcę. 

Disney+

"Gwiezdne Wojny: Parszywa Zgraja"

"Gwiezdnych Wojen" nigdy za dużo, prawda? Na Disney+ pojawią się 3 odcinki ostatniego sezonu serialu Gwiezdne Wojny: Parszywa Zgraja. Animowany spin-off osadzony w uniwersum Star Wars opowiada o grupie elitarnych żołnierzy-klonów, którzy podróżują po galaktyce i pomagają potrzebującym. 

Prime Video

The Second Best Hospital In The Galaxy

Serial opowiada o doktor Sleech i doktor Klak - kosmitkach, najlepszych przyjaciółkach i chirurżkach o międzygalaktycznej sławie - walczą z pasożytami zjadającymi niepokój, nielegalnymi pętlami czasu i chorobami przenoszonymi drogą płciową w przestrzeni kosmicznej. W pierwszym sezonie lekarki Sleech i Klak podejmują się niezwykle niebezpiecznej i potencjalnie przełomowej sprawy, narażając w ten sposób swoje istnienie na niebezpieczeństwo. Chociaż biorąc pod uwagę ich ponure życie osobiste, zapomnienie może być poprawą. 

HBO Max

"Typ: Zabójca"

W życiu młodej prawniczki Ingrid pojawia się jej były klient, John Webster, który twierdzi, że ta jest w niebezpieczeństwie i padła ofiarą spisku. Napędzana chęcią poznania prawdy musi zdecydować, czy John jest jej prześladowcą, czy wybawcą. 

SkyShowtime

"Kobieta w ścianie" 

Lorna Brady jest kobietą z małego miasteczka Kilkinure, która pewnego ranka po przebudzeniu się w swoim domu znajduje w nim zwłoki. Co gorsza, Lorna nie ma pojęcia, kim jest nieżyjąca kobieta ani czy ona sama może być odpowiedzialna za jej śmierć...

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Disney Plus | Prime Video | Max: Seriale | SkyShowtime
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy