Reklama

Ciężkie życie gwiazdy

Serialowa Rubí z „Ceny marzeń” ma ostatnio pod górkę. Jej małżeństwo się rozpadło, a syn może stracić kontakt ze swoją córką. Internauci śmieją się też z jej wyglądu. Czy los się na nią uwziął?

Od kilku miesięcy jej nazwisko nie schodzi z pierwszych stron gazet. Media nie są zainteresowane jednak nowymi rolami aktorki, tylko jej miłosnymi porażkami i wybrykami syna.

Trudne macierzyństwo

Reklama

Bárbara została matką Sergia Jr. jako dwudziestolatka. Dwa lata później rozstała się z jego ojcem, Sergiem Mayerem (Paolo z "Otchłani namiętności"). Stosunkowo mała różnica wieku sprawiła, że jej relacje z synem zawsze były raczej przyjacielskie. Trudność sprawiało jej natomiast utrzymanie go w ryzach, zwłaszcza że ekspartner Mori skupił się na rodzinie, którą założył z aktorką Isabellą Camil (Amelia z "Za głosem serca").

W 2011 roku zdesperowana Barbara wysłała Sergia Jr. do szkoły wojskowej, licząc na to, że nauczy się tam dyscypliny. Jednak jej nadzieje okazały się płonne. Po powrocie do domu chłopak zaczął regularnie imprezować, a ona... dotrzymywała mu towarzystwa!

Prasa rozpisywała się o tym, że aktorka pozwala 15-letniemu synowi pić alkohol i palić papierosy.

Kariera czy rodzina?

We wrześniu 2015 roku wydawało się, że Sergio Mayer Mori problemy ma już za sobą. To wtedy zadebiutował jako wokalista i pianista w utworze "Green eyes". Jego rodzice publicznie zadeklarowali, ze będą go wspierać.

Niestety, pół roku później dobrze rokująca kariera niespodziewanie się zakończyła, gdy wyszło na jaw, że osiemnastolatek wkrótce zostanie ojcem. W mediach zawrzało, zwłaszcza że przyszła matka, ekspartnerka Sergia, brazylijska modelka Natalia Subtil, jest od niego 10 lat starsza!

Głos w tej sprawie od razu zabrał ojciec nastolatka - zapewnił, że przeprowadzi badania DNA, by mieć pewność, czy jego syn nie został wrobiony w dziecko dla rozgłosu.

Niedojrzały ojciec

Mila, córka Natalii i Sergia Jr., przyszła na świat w listopadzie ub.r. Zarówno Bárbara, jak i świeżo upieczony dziadek z miejsca zakochali się w uroczej wnuczce. Gorzej było z młodym tatusiem. Wprawdzie chętnie fotografował się z córeczką i mówił o niej w wywiadach, ale nie potrafił zrezygnować z imprez.

W lutym do internetu wyciekł amatorski pornograficzny film z jego udziałem. Potem zaczęły krążyć plotki, że Sergio Jr. jest uzależniony od narkotyków i rozpoczął odwyk. Natalia skarżyła się, że ekschłopak nie szuka pracy, przeszkadza jej w znalezieniu nowego partnera i uniemożliwia wyjazd Mili z Meksyku. Również Sergio Mayer nie wyrażał się pochlebnie o synu. Stwierdził, że woli być przez niego znienawidzony za to, że był wobec niego surowy, niż lubiany za to, iż zachowywał się jak wyrozumiały kumpel.

Z drugiej strony Bárbara powstrzymała się od publicznego komentowania tej sprawy, skupiając się na opiece nad małą Milą.

Ten jedyny?

W cieniu zamieszania wokół Sergia rozegrał się kryzys w małżeństwie aktorki. Przypomnijmy, że Mori poznała amerykańskiego bejsbolistę Kennetha Raya Sigmana jesienią 2014 roku. W lutym ub.r. ona i sportowiec młodszy od niej o jedenaście lat powiedzieli sobie "tak" podczas romantycznej ceremonii na jednej z meksykańskich plaż. Zachwycona Bárbara twierdziła wtedy, że wreszcie spełniło się jej marzenie.

Za daleko mieszkasz miły

W grudniu ubiegłego roku zaczęły krążyć pogłoski, jakoby Mori i jej były narzeczony, aktor Chema Torre ("Mała księżniczka"), byli zamieszani w pranie brudnych pieniędzy.

Wtedy też aktorka po raz ostatni wstawiła na Instagrama zdjęcie ze swoim mężem. Potem pojawiły się plotki o tym, że ich małżeństwo się rozpadło. Powodem miała być dzieląca ich odległość - on na co dzień mieszka w USA, a ona w Meksyku. Faktem jest, że Bárbara nie nosi już obrączki...

akw

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje