Reklama

Cara Delevingne zagra w serialowym hicie

Cara Delevingne to jedna z bardziej nietuzinkowych postaci świata mody. Ulubienica projektantów kilka lat temu postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Niedawno dołączyła do obsady serialowego hitu "Only Murders in the Building".

"Only Murders in the Building"

"Only Murders in the Building" platformy streamingowej Hulu to jeden z najciekawszych seriali ostatnich miesięcy. Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez wcielają się w nim w role detektywów-amatorów zafascynowanych kryminalnymi podcastami. W drugim sezonie serialu do stałej obsady dołączy słynna modelka Cara Delevingne.

Stworzony przez Steve’a Martina i Johna Hoffmana serial opowiada o trójce fanów kryminalnych podcastów mieszkających w luksusowym nowojorskim apartamentowcu. Kiedy jeden z ich sąsiadów ginie, a do jego śmierci zdaniem policji miało dojść na skutek samobójstwa, wszyscy troje nie dają temu wiary. Korzystając z doświadczenia wyniesionego ze słuchania podcastów, rozpoczynają własne śledztwo, w którym podejrzani są wszyscy. Nawet oni sami.

Reklama

Od modelingu do aktorstwa

Cara Delevingne to światowej sławy modelka, która po raz pierwszy wystąpiła w filmie "Anna Karenina" z 2012 roku. W późniejszych latach można ją było oglądać w takich filmach jak m.in. "Papierowe miasta", "Legion samobójców" czy "Valerian i miasto tysiąca planet". W drugim sezonie serialu "Only Murders in the Building" wystąpi w roli Alice, wyrafinowanej i dobrze poinformowanej osoby mającej dostęp do wielu informacji ze świata sztuki. Zostanie ona wplątana w kryminalną zagadkę, o której opowie sezon drugi.

O tym, że serial "Only Murders in the Building" zostanie przedłużony o kolejną serię wiadomo było już w trakcie emisji pierwszego sezonu, który szybko stał się jednym z hitów platformy streamingowej Hulu. Wprowadzeniem do kolejnej serii było zakończenie ostatniego odcinka pierwszego sezonu, w którym detektywi-amatorzy stali się głównymi podejrzanymi o zabójstwo. Aktualnie Carę Delevingne można oglądać w roli Vignette Stonemoss w serialu platformy Amazon Prime zatytułowanym "Carnival Row". Pojawi się też w dokumentalnym serialu platformy Hulu i stacji BBC - "Planet Sex"

Z wybiegu na ekran: Modelki, które zostały aktorkami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama