Reklama

"BrzydUla": Julia Kamińska gościnne w kultowej kreskówce

Julia Kamińska wystąpi gościnnie w jednym z nowych odcinków piątego sezonu animowanego serialu "Pora na przygodę". Aktorka znana z serialu "BrzydUla" ponownie użyczy swojego głosu bohaterce o imieniu Betty - postaci, która budzi spore emocje wśród fanów serialu.


Reklama

"Pora na przygodę" to kreskówka autorstwa Pendletona Warda emitowana w Cartoon Network. Jej akcja rozgrywa się w magicznie-postapokaliptycznej Krainie Ooo, a fabuła skupia się na przygodach najlepszych przyjaciół: chłopca Finna i psa Jake’a. Ci dawaj goście najbardziej na świecie chcą zostać walecznymi bohaterami. Ratują więc niezwykłe królewny z rąk pragnącego poślubić je Lodowego Króla i wypełniają powierzone im misje, wygłupiając się przy tym ile się da. Serial szybko zyskał miano kultowego i dorobił się grona oddanych fanów na całym świecie.

Betty to ważna postać dla serii. Jeszcze przed Wielką Wojną Grzybów, dziewczyna była narzeczoną Szymona Petrikova, profesora archeologii, który za sprawą mocy tkwiącej w magicznej koronie stał się Lodowym Królem. Pojawienie się Betty w piątym sezonie jest źródłem spekulacji na temat przyszłości Króla, ale też jej własnych powojennych losów.

W amerykańskiej wersji głosu Betty użyczyła znana z serialu "Dziewczyny" Lena Dunham. Czy Julii, tak samo jak Lenie, udało się podkreślić siłę i charakter postaci? Możecie to sprawdzić oglądając "Porę na przygodę" i odcinek pt. "Betty" już 6 października o 14:55.

Cartoon Network rozpocznie emisję nowych odcinków piątego sezonu już 22 września o 14:55.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje