Reklama

Bill Cosby znienawidzony przez Amerykę

Choć Kim Kardashian znajduje się na szczycie rankingu najbardziej nielubianych gwiazd, do grona sław, które nie cieszą się dobrą opinią wśród Amerykanów dołączyli Bill Cosby i Ariana Grande.Reklama

Według rankingu Q Scores, który mierzy korzystne i niekorzystne opinie Amerykanów na temat osób i marek, największą niechęć wśród mieszkańców USA wzbudzają Bill Cosby i Ariana Grande.

To właśnie te dwa nazwiska poczyniły największy skok w notowaniu, stając się, obok Kim Kardashian, najbardziej nielubianymi osobami w Ameryce. Jak wynika z rankingu popularności Bill Cosby odnotował największy skok w negatywnych ocenach. W ciągu dwóch lat zanotował 43-punktowy wzrost.

 Po tym jak ponad 50 kobiet oskarżyło komika o gwałt, jeden z najbardziej lubianych aktorów, stał się najbardziej nielubianą personą.

 Amerykanom bardzo podpadła również piosenkarka Ariana Grande.

 Gwiazdorski wybryk młodej wokalistki kosztował ją 5 dolarów i utraconą sympatię słuchaczy. Wszystko za sprawą filmu z udziałem Grande, który trafił do sieci. Na nagraniu piosenkarka z koleżanką oblizują pączki, po czym gwiazda stwierdza: "Nienawidzę Amerykanów. Nienawidzę Ameryki". Ostatecznie Grande kupiła pączki, za które zapłaciła 5 dolarów, jednak nie były to te same łakocie, których wcześniej "próbowała".

 Po tym jak nagranie trafiło do sieci młoda wokalistka wydała oświadczenie, w którym przeprosiła za swoje słowa, które jak podkreśliła zostały wyjęte z kontekstu. Jak zapewniła, kocha swój kraj i jest dumna z bycia Amerykanką. Niestety jej słowa nie przekonały jej rodaków.

Jak wynika z zestawienia Q Scores, po Cosby'm, Ariana Grande zanotowała drugi największy skok w negatywnej ocenie.

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bill Cosby

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje