Reklama

"Bezwstydnice": Gaby Espino nie ma szczęścia w miłości

Gaby Espino postawiła wszystko na jedną kartę i dla kochanka rozwiodła się z mężem. Teraz jest samotna...


Reklama

Kiedy Gaby w maju 2007 roku poślubiła Cristobala Landera, poznanego na planie "Bezwstydnic", wydawało się, że wreszcie znalazła swoją drugą połówkę pomarańczy.

Zwłaszcza że rok później na świat przyszła ich córka Oriana. Związek zaczął się psuć, gdy Wenezuelka dostała rolę w serialu Telemundo "Diabeł wie lepiej", a jej partnerem został Jencarlos Canela.

Miłość z telenoweli

Gaby szybko poczuła nić sympatii do młodszego o dziesięć lat przystojniaka.

Scenariusz telenoweli przewidywał wiele namiętnych scen, dlatego zaczęto plotkować, że aktorom udziela się romantyczna atmosfera z planu. Gaby stanowczo zaprzeczała tym doniesieniom. Na początku 2010 roku ona i Cristobal ogłosili, że są w separacji.

W listopadzie pogodzili się, ale cztery miesiące później byli już po rozwodzie. Niedługo potem Jencarlos i Gaby przyznali, że są parą, a w lutym 2012 roku na świat przyszedł ich synek Nickolas. Zakochani chętnie udzielali wywiadów, natomiast Cristobal żalił się prasie, że jego małżeństwo z Gaby było pomyłką, a była żona przyprawiała mu rogi.

Znowu sama


Jencarlos, Espino, Nickolas i Oriana przez pewien czas tworzyli zgraną rodzinę. Jednak już latem 2012 roku plotkowano, że Canela zdradził Gaby z francuską piosenkarką Alizee.

Później podobno miał romansować z pewną reporterką. W sierpniu ub.r. para oficjalnie ogłosiła swoje rozstanie, nie podając powodów tej decyzji. Od tego czasu Gaby jest samotna.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje