Reklama

"Avalon": Neve Campbell w roli głównej

Choć odrzuciła propozycję występu w filmie "Krzyk 6", bo uznała, że zaproponowano jej zbyt niską gażę, to na brak zajęcia nie będzie narzekać. Neve Campbell znalazła bowiem nowy projekt. Aktorka została gwiazdą nowego serialu stacji ABC zatytułowanego "Avalon". Jego twórcami są David E. Kelley (Ally McBeal") oraz Michael Connelly ("Bosch").

Jak informuje portal "Variety", scenariusz serialu "Avalon" powstał na podstawie opowiadania napisanego przez Michaela Connelly’ego. Jego akcja rozgrywa się w tytułowym mieście Avalon na wyspie Santa Catalina. 

"Avalon": O czym opowie serial z Nave Cambell

Neve Campbell wcieli się w rolę pani detektyw Nicole "Nic" Searcy pracującej w miejscowym komisariacie. Jest samotniczką, która twardo trzyma się swoich zasad i nie daje się zastraszyć. I to właśnie te cechy jej charakteru sprawiają, że zostaje wysłana z Los Angeles na posterunek w Avalonie, co jest dla niej niczym innym jak wygnaniem. To właśnie jednak w tym mieście Nicole Searcy będzie mogła wykazać się swoim talentem śledczym. Każdego roku na leżącą u wybrzeży Kalifornii wyspę przybywa ponad milion turystów. Z niektórymi z nich związana będzie zagadka kryminalna, która nie tylko zmusi Nicole do zweryfikowania tego, co myślała o sobie, ale też będzie dla niej szansą na zrobienie kariery w policji.

Reklama

Scenariusz pilotowego odcinka serialu "Avalon" napisze David E. Kelley, w którego bogatej filmografii znajdują się takie seriale jak m.in. "Doogie Howser, lekarz medycyny", "Wielkie kłamstewka" czy "Od nowa". Kelley wraz z Connellym będzie też pełnić funkcję producenta wykonawczego serialu "Avalon", który zostanie pokazany w sezonie 2022-2023.

"Avalon" nie jest pierwszą współpracą Neve Campbell z Kelleyem i Connellym. Aktorka jest gwiazdą stworzonego przez nich dla Netfliksa serialu "Prawnik z Lincolna" opartego na serii powieści autorstwa Connelly’ego. Postać grana przez Campbell pojawi się też w drugim sezonie. Wśród innych projektów aktorki jest także serial platformy Peacock oparty na motywach serii gier wideo "Twisted Metal". 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL