Reklama

​Antek Królikowski zakochał się na planie serialu!

Paparazzi depczący po piętach Antkowi Królikowskiemu, czyli Marcinowi Polakowi z "Ja to mam szczęście!", przyłapali go na zakupach z Laurą Breszką. To także gwiazda nowego serialu "Dwójki"!

Laura Breszka, 24-letnia absolwentka łódzkiej Filmówki, w swoim dorobku ma role m.in. w "Hotelu 52", "Licencji na wychowanie", "Wiadomościach z drugiej ręki" i "Pierwszej miłości". Wiosną zobaczymy ją w 12. odcinku "Ja to mam szczęście!", gdzie wcieli się w postać Sabiny, dziewczyny z rodziny Joanny Polak (Kinga Preis). Zrobi piorunujące wrażenie zarówno na Jerzym (Jacek Braciak), jak i na jego synu Marcinie (Antek Królikowski), który za wszelką cenę zechce się przed nią popisać. Na przykład tym, że świetnie gra na pianinie. Możemy zdradzić, że między młodym Polakiem a Sabiną dojdzie nawet do pocałunku. Nie spodoba się to Polakowi seniorowi, który narobi synowi wstydu przed dziewczyną, twierdząc, że rzekomo znalazł pod jego łóżkiem... świerszczyki.

Reklama

Laurze Breszce i Antkowi Królikowskiemu bardzo dobrze współpracowało się na planie "Ja to mam szczęście!". Wiemy już, że grani przez nich bohaterowie wpadli sobie w oko. Czy młodzi aktorzy przenieśli relacje z planu serialu na prawdziwe życie?

- Nie komentuję swojego życia prywatnego - stwierdził uśmiechnięty od ucha do ucha Antek Królikowski, którego zapytaliśmy o jego nową miłość z planu "Ja to mam szczęście!".

Wszystko jednak wskazuje na to, że prawdziwe życie podążyło tropem serialowej fikcji.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama