Reklama

"American Psycho": Remake, musical czy serial?

Hollywoodzcy producenci przypomnieli sobie o kultowym filmie z 2000 roku i postanowili odświeżyć publiczności historię skrytobójczego biznesmena, Patricka Batemana.


Reklama

Stacja FX ogłosiła, że zamierza zająć się produkcją serialu, który będzie stanowił sequel do filmu. Wydarzenia w nim przedstawione mają dziać się kilka lat po tych, jakie pamiętamy z wersji kinowej.

Dzisiaj Patrick Bateman ma 50 lat, wciąż jest tak samo ekscentryczny i w dalszym ciągu nie wyleczył się ze skłonności do mordowania ludzi.

Ponadto, decyduje się wziąć pod swoje skrzydła podopiecznego, który docelowo ma być mu równy pod każdym względem, tworząc tym samym kolejna generację "amerykańskiego psychola".

W 2010 pojawiły się pogłoski, jakoby Duncan Sheik, laureat nagrody Tony, miał napisać muzykę do, opartego na filmie i książce "American Psycho", musicalu.

Scenariusz produkcji miał opracować odpowiedzialny za sukces "Trzy na jednego" - Roberto Aguirre-Sacasa. Do finalizacji produkcji nigdy jednak nie doszło.

Ostatni pomysł, którego realizacja, w przeciwieństwie do musicalu, wydaje się zadaniem w miarę wykonalnym, to produkcja nowej wersji filmu.

Studio Lionsgate rzekomo podpisało kontrakt na napisanie nowego scenariusza. Komu powierzono to zadanie, jaki reżyser barny jest pod uwagę, kto znajdzie się w obsadzie - tych informacji na razie nie ujawniono.

W jakiej wersji najchętniej widzielibyście nowego "American Psycho"? Serialowej, musicalowej czy filmowej?

Dowiedz się więcej na temat: American Psycho | seriale | Christian Bale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje