Reklama

Amanda Bynes zaręczyła się!

Aktorka, od dłuższego czasu znana ze swoich ekscesów i zmagania się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, ogłosiła na Instagramie, że się zaręczyła! Kim jest jej wybranek?

33- letnia aktorka od dłuższego czasu nie funkcjonuje w show-biznesie. Pamiętamy ją jedynie z jej dawnych ról w serialach "Siostrzyczki", "Szał na Amandę", "All That" czy "Drew Carrey Show" i filmach "Rozbitkowie, "Ona to ona", "Lakier do włosów", "Łatwa dziewczyna". Bynes od czasu do czasu w swoich mediach społecznościowych publikuje zdjęcia, które za każdym razem wzbudzają sensację. W ubiegłym roku mogliśmy na przykład zobaczyć nowy tatuaż upadłej gwiazdki, który zrobiła sobie... na twarzy.

Reklama

Tym razem Amanda Bynes zamieściła fotografię, na której widzimy jej dłoń (splecioną z drugą męską ręką) ozdobioną sporym pierścionkiem zaręczynowym z brylantem.

"Zaręczona z miłością mojego życia" - napisała pod zdjęciem.

W komentarzach możemy przeczytać dziesiątki gratulacji i życzeń szczęścia na nowej drodze życia. Jednak niektórzy z obserwujących profil Amandy zastanawiali się, dlaczego dłoń mężczyzny ze zdjęcia nosi... obrączkę. "Czy on jest już żonaty?" - pytali fani.

Aktualizacja 16.02.2020, 12:00:

Amanda Bynes dodała na Instagramie kolejne zdjęcie, na którym pokazała twarz swojego wybranka! Podpisała je krótko i treściwie: "Ukochany".

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje