Reklama

Amanda Bynes wraca na odwyk!

W ostatnich latach Amanda Bynes, wzbudza zainteresowanie jedynie swoim wyglądem. Aktorka uzależniła się od zabiegów medycyny estetycznej, a w ostatnich latach dość znacznie utyła. Dziś w niczym nie przypomina już młodej, ślicznej i niewinnej nastolatki z filmów dla młodzieży...

"Amanda cały czas walczy z uzależnieniem od narkotyków i stanami paranoidalnymi. Ludzie myślą, że to z powodu zaburzeń psychicznych, ale ja sądzę, że to wina narkotyków. Ona nie pije, ona tylko ćpa cały dzień, każdego dnia" - wyznał "People" jedyny już przyjaciel aktorki, Johathan Jaxson.

Reklama

Kilka miesięcy po ukazaniu się w prasie szczerego wywiadu Bynes na temat jej kariery, zmagania się z uzależnieniami, a także walki o zdrowie i swoją przyszłość, Amanda Bynes powróciła do ośrodka odwykowego.

Według "People", Bynes trafiła na odwyk już w styczniu, po serii incydentów alkoholowych i narkotykowych, jakie zaliczyła pod koniec 2018 roku. Jak donosi magazyn, aktorka ma tam uzyskać "pomoc i leczenie od specjalistów i doradców uzależnień w zakresie narkomanii i problemów zdrowia psychicznego".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje