Reklama

Aleksandra Popławska wystąpi w nowej komedii gangsterskiej

Aleksandra Popławska była pierwszą osobą, która zdradziła, że trwają prace nad nową komedią gangsterką "Nie cudzołóż i nie kradnij”. Film ten jest reżyserskim debiutem Mariusza Kuczewskiego, który napisał scenariusze m.in. "Underdoga" i trzech części "Listów do M.", wejdzie do kin w 2022 r.

Aleksandra Popławska pojawi się w filmie gangsterskim

Post okrasiła zdjęciem z planu, na którym jest w osobliwej, nieco dwuznacznej sytuacji z Michałem Żurawskim. Jak zaznaczyła, to jej pierwsze spotkanie z Żurawskim od 2009 roku (zagrali razem w dramacie obyczajowym "Zero").

Post ten nie umknął uwadze Romy Gąsiorowskiej, która prywatnie jest żoną Michała. Wykazała się sporą wyrozumiałością dla filmowych figli swojego partnera, gdyż w komentarzu zamieściła serię emotikonów z płaczącymi ze śmiechu buziami, serduszkami i ogniem.

Co jeszcze zdradziła aktorka? 

Z informacji prasowej, która ukazała się już po publikacji aktorki, dowiadujemy się, że Mateusz Banasiuk wcieli się w niewiernego męża Popławskiej, Julia Wieniawa będzie "nierządnicą w stroju anioła", Cezary Pazura zagra "sutenera rodem z Dzikiego Zachodu", z kolei Bartek Firlet i Sebastian Stankiewicz przeistoczą się w "fajtłapowatych, ale groźnych gangsterów".

Reklama

"Nie cudzołóż i nie kradnij": Nowa komedia gangsterska

"Nie cudzołóż i nie kradnij" jest historią o tym, jak nasze małe grzechy mogą doprowadzić do prawdziwej lawiny nieszczęść. W oficjalnym opisie fabuły czytamy, że w tej komedii pełnej zwrotów akcji wszyscy mają coś na sumieniu i będę musieli odpokutować swoje grzechy. (PAP Life)

ag/ moc/

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne