Reklama

Afera rozporkowa w TV

Clintonów w telewizji naoglądaliśmy się sporo. Zarówno Bill, jak i jego żona Hilary są częstym tematem newsów, na ogół politycznych, a od czasu do czasu również plotkarskich. Serial, który planuje wyprodukować telewizja NBC prawdopodobnie skupi się na tych drugich.


Reklama


Osią mini-serialu ma być Hilary. W tej roli zobaczymy Diane Lane, aktorkę znaną z takich filmów, jak "Gniew oceanu" czy "Pod słońcem Toskanii" (za ten ostatni otrzymała nominację do Złotego Globu). Scenariusz natomiast wyjdzie spod pióra Courtney Hunt, której "Rzeka ocalenia" zgarnęła w 2008 dwie nominacje do Oscara.

Z zapowiedzi można wnioskować, że w serialu zobaczymy różne oblicza Hilary Clinton, zarówno prywatne, jak i zawodowe.

"Pokażemy ją jako matkę i żonę, ale też polityka i członka rządu" - brzmi komunikat stacji. Akcja serialu ma obejmować okres od drugiej kadencji Billa jako prezydenta USA do chwili obecnej.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy serial ujrzy światło dzienne. NBC na ogół realizuje swoje projekty dość sprawnie, a biorąc pod uwagę, że na horyzoncie majaczy również pełnometrażowy film o życiu Hilary (reżyserowany przez Jamesa Ponsoldta), można spodziewać się, że władze stacji będą chciały jak najszybciej pochwalić się swoją produkcją. 

 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Diane Lane | seriale | hilary clinton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje