Reklama

A jednak rozstanie!

Johnny Depp i Vanessa Paradis kończą swój związek trwający 14 lat! Po miesiącach spekulacji, plotek i zapewnień o wielkiej miłości, rzecznik aktora oficjalnie potwierdził informację o rozstaniu pary.

Para poznała się w 1998 r. w paryskim Hotelu Costes, gdzie aktor brał udział w zdjęciach do filmu Romana Polańskiego pt. "Dziewiąte wrota". Depp był wcześniej związany z inną modelką - Kate Moss.

Reklama

Po roku znajomości przyszła na świat ich pierwsza pociecha - córka Lily-Rose, a w 2003 r. urodził się im syn Jack. Pogłoski o kłopotach w związku Depp-Paradis pojawiły się pod koniec 2011 r. 

Depp spędzał wtedy mnóstwo czasu pracując Los Angeles. Coraz rzadziej pojawiali się wspólnie (ostatni raz na oficjalnej imprezie w 2010 roku!).

49-lenti artysta jeszcze w maju dementował plotki o rozstaniu. Powodem tego była ponoć jego wielka determinacja, by ocalić tę relację. 

Media spekulowały jednak, że to właśnie przez zdrady Deppa związek z francuską piosenkarką i aktorką był skazany na porażkę.

Rzecznik aktora podkreśla, że partnerzy rozeszli się w zgodzie i prosi o uszanowanie prywatności ich, a przede wszystkim ich dzieci.swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Depp Johnny | Paradis Vanessa | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje