"Zakazany owoc": Yildiz śledzi Cagataya i dowiaduje się, że ma dziecko z inną kobietą

"Zakazany owoc" to serial, który szybko podbił serca polskich widzów. Opowiada historię dwóch sióstr, które zrobią wszystko, by zmienić swoje życie na lepsze. Co wydarzy się w odcinkach 362, 363 i 364? Yildiz instaluje lokalizator w telefonie Cagataya. Chce w ten sposób śledzić męża, gdyż ma podejrzenia, że ten spotyka się z Kumru. Przy okazji córka Asuman dowiaduje się, że Cagatay ma dziecko z Feyzą. Tymczasem na noworocznej imprezie w firmie Dogan ogłasza, że Ender została nowym dyrektorem holdingu.

"Zakazany owoc" to turecki serial, w którym głównymi bohaterkami są Yildiz oraz Zeynep. Siostry żyją w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz chce być bogata i dołączyć do wyższej klasy społecznej. Z kolei Zeynep cieszy się z małych rzeczy i prostych przyjemności. Ma nadzieję na znalezienie prawdziwej i szczerej miłości. Wszystko ulega zmianie, gdy siostry poznają wpływowych biznesmenów.

"Zakazany owoc" emitowany jest w Turcji od 2018 roku. Serial doczekał się tam już sześciu sezonów, a jego produkcja wciąż trwa. W Polsce podzielono odcinki na krótsze epizody, z których każdy trwa około 45 minut. Co wydarzy się w odcinkach 362, 363 i 364 serialu "Zakazany owoc"?

Reklama

"Zakazany owoc": odc. 362 – streszczenie odcinka

Dogan zgadza się, by nowym dyrektorem koncernu została Ender. Baner i Emir podpuszczają Omega, by zaprosił Kumru w daleką podróż.

Yildiz instaluje lokalizator w telefonie Cagataya. Chce w ten sposób śledzić męża, aby sprawdzić, czy wciąż spotyka się on z Kumru.

Kumru odmawia Omerowi wyjazdu, lecz potem... mu proponuje ślub. Arzu przyjmuje zaproszenie Samiego.

"Zakazany owoc": odc. 363 – streszczenie odcinka

Na noworocznej imprezie w firmie Dogan ogłasza, że Ender została nowym dyrektorem.

Yildiz dowiaduje się, że Cagatay ma syna z Feyzą. Córka Asuman natychmiast urządza mężowi awanturę.

Tymczasem Dogan akceptuje chęć Kumru do poślubienia Omara. Cagatay każe Feyzie odejść z firmy.

"Zakazany owoc": odc. 364 – streszczenie odcinka

Yildiz namierza telefon Omera w hotelu i wraz z Doganem jedzie nakryć Kumru z Cagatayem. Okazuje się, że to pułapka, którą przygotował mąż Yildiz.

Ender proponuje Feyzie, by została jej asystentką. Mama Atlasa odrzuca jednak tę ofertę.

Feyza dogaduje się z Arzu przeciwko Doganowi. Z kolei Kumru jest przerażona tradycyjnym podejściem ciotki Omera do ślubu.

"Zakazany owoc": odc. 363–365. Kiedy i gdzie oglądać?

Widzowie mogą śledzić losy ulubionych bohaterów serialu "Zakazany owoc" od poniedziałku do piątku na antenie TVP 2. Najnowsze odcinki zostaną wyemitowane w dniach:

  • "Zakazany owoc": odcinek 363 we wtorek 12 grudnia,
  • "Zakazany owoc": odcinek 364 w środę 13 grudnia.
  • "Zakazany owoc": odcinek 365 we czwartek 14 grudnia

Powtórki wszystkich odcinków serialu "Zakazany owoc" można zobaczyć na platformie VOD TVP. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenia odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy