​"Zagadki losu" i "Opowieści małżeńskie": Nowości w TVN7

Pod koniec lutego na antenę TVN7 trafią dwie serialowe nowości. ​"Zagadki losu" i "Opowieści małżeńskie" skupią się na losach "zwykłych" osób. Każdy odcinek opowiada o innych bohaterach. Czy nowe paradokumenty stacji zyskają sympatię widzów?

"Zagadki losu"

O antenowych nowościach poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W poniedziałek, 28 lutego Siódemka rozpocznie emisję nowego stripted-docu "Zagadki losu", trzy dni później w stacji zadebiutują "Opowieści małżeńskie". Będą to kolejne seriale paradokumentalne w portfolio stacji. 

W "Zagadkach losu" każdy finał odcinka odsłoni tajemnice, które zmienią losy bohaterów. Każdy odcinek, posiadając tytułowe "drugie dno", da widzowi nowe spojrzenie na ukazaną w nim historię - czytamy w opisie stripted-docu. Emisja serialu od poniedziałku do środy od 28 lutego.

"Bunt": Nowy serial z Janem Wieczorkowskim w TVN

Reklama

"Opowieści małżeńskie"

"Opowieści małżeńskie" skupią się z kolei na losach różnych związków. Serial opowie o różnych obliczach miłości. Jak zapewniają twórcy seriali, oparte są one na autentycznych historiach. ""Opowieści małżeńskie" w TVN7 będą nadawane w czwartki i piątki, począwszy od 3 marca. 

"Seriale paradokumentalne to historie z życia wzięte. Problemy dnia codziennego, zaskakujące zwroty akcji, a czasem ludzkie dramaty. Widzowie uwielbiają je za to, że mogą w nich odnaleźć swoje problemy, ale i podpowiedź, jak sobie z nimi poradzić. W odpowiedzi na to zainteresowanie rozwijamy udaną formułę seriali paradokumentalnych, prezentując dwa premierowe formaty" - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN7.

"Stepowa miłość" zamiast "Kozackiej miłości" w TVP1 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: TVN 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy