Z twarzy Jeremy'ego Rennera usunięto krwawe rany! Dobra decyzja?

15 stycznia 2023 roku na platformie streamingowej Paramount+ zadebiutował drugi sezon serialu "Mayor of Kingstown". Premierze towarzyszył plakat przedstawiający bohatera granego przez Jeremy'ego Rennera. Na jego zmaltretowanej twarzy widoczne były krwawe ślady. Studio Paramount zdecydowało się je usunąć, gdyż kojarzyły się z ranami, jakie aktor odniósł wypadku z udziałem pługu śnieżnego.

Stworzony dla Paramount+ przez Taylora Sheridana serial "Mayor of Kingstown" opowiada historię rodziny mieszkającej w tytułowym miasteczku leżącym w stanie Michigan. Próbują zaprowadzić tu porządek, ale jednocześnie korzystają z korupcji panującej w miejscowym więzieniu. Jeremy Renner wciela się tutaj w rolę Mike’a McLusky’ego. I to właśnie jego mocno poobijana twarz znalazła się na plakacie promującym drugi sezon serialu.

"Mayor of Kingstown": Z twarzy Jeremy'ego Rennera usunięto krwawe rany

Tuż przed premierą drugiego sezonu "Mayor of Kingstown" życie wyprzedziło serialową fikcję. Renner uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku odniósł poważne obrażenia. Lekarzom udało się na szczęście uratować jego życie, a o postępach w leczeniu aktor informował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Widać tam było, że ma mocno poobijaną twarz.

Reklama

Właśnie dlatego platforma Paramount+ zdecydowała się na wprowadzenie zmian do plakatu serialu. Z twarzy bohatera granego przez Rennera usunięto krwawe rany. "To dobra decyzja stacji. Wszyscy jesteśmy bardzo wrażliwi, jeśli chodzi o Jeremy’ego" - skomentował tę decyzję dla portalu "The Hollywood Reporter" jeden ze współtwórców serialu, Hugh Dillon.

Jak przypomina "The Hollywood Reporter", nie jest to pierwszy przypadek takiej ingerencji w gotowe plakaty z powodu wydarzeń w życiu prywatnym aktorów. W 2017 z plakatów promujących film "Wszystkie pieniądze świata" usunięto twarz Kevina Spaceya. Powodem tej zmiany były oskarżenia o molestowanie seksualne wysunięte pod adresem gwiazdora.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jeremy Renner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy