Reklama

Wiktoria Gąsiewska dodała zdjęcie z sypialni! W łóżku nie jest sama!

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na swoim Instagramie kadr prosto z sypialni. Na zdjęciu widać, jak aktorka wypoczywa w łóżku w towarzystwie wyjątkowego "przyjaciela". Internauci nie kryją swojego zachwytu. "Słodko" - czytamy w sekcji komentarzy. Rozkoszne ujęcie poniżej.

Wyjątkowi przyjaciele Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się już jakiś czas temu. Po czterech latach ich drogi się rozeszły. Świat mediów wielokrotnie wracał jednak do wspomnianych wydarzeń i poruszał coraz to kolejne aspekty ich byłego związku. Wydaje się, że zarówno aktor, jak i aktorka mają te trudne chwile za sobą. Oboje nie kryli, że sytuacja ta nie była dla nich łatwa i bardzo przeżywali zakończenie swojej relacji, jednak teraz całkowicie skupiają się na realizacji własnych planów, zawodowych wyzwań i życiu prywatnym w otoczeniu bliskich.

Artyści znaleźli "pocieszenie" w postaci futrzastych przyjaciół. Finalista programu "Twoja twarz brzmi znajomo" pod koniec ubiegłego roku pochwalił się nowym członkiem rodziny. "Jumbo, mój nauczyciel cierpliwości i nowy przyjaciel" - stwierdził wówczas. Podobnie sama Gąsiewska, która na swoim instagramowym profilu opublikowała fotografię w towarzystwie ukochanego czworonoga. "Ja i mój przyjaciel, mój przyjaciel i ja" - pisała. 22-latka wielokrotnie pozowała ze swoim pupilem.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska w objęciach!

Podobnie było również i tym razem. W jej wirtualnej galerii pojawiło się ujęcie, na którym razem z Bonnie wypoczywają w trakcie dnia na kanapie. Wspólnie oddają się relaksowi i decydują na drzemkę. Uroczy kadr ukazuje, jak aktorka zasypia w objęciach zwierzaka. "Dobra drzemka nie jest zła" - zaznacza w opisie publikacji. Artystka zwraca się jednocześnie do swoich obserwatorów z pytaniem, czy sami decydują się na taki odpoczynek. Ci chętnie komentują udostępnione ujęcie i dzielą się własnymi przemyśleniami.

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy