"Uroczysko": Antoni Królikowski i Katarzyna Ucherska w nowym serialu Czwórki

4 grudnia Czwórka zaprasza na premierę nowego serialu kryminalnego "Uroczysko" z Antonim Królikowskim i Katarzyną Ucherską w rolach głównych, który będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20. Obok kryminalnych zagadek, zbrodni i mrocznych wydarzeń rozgrywających się w scenerii małego miasteczka, w serialu nie zabraknie wątków prywatnych bohaterów i ich miłosnych perypetii. Tajemnice, intrygi, suspens, zwroty akcji i emocje gwarantowane!

Przedstawiona w serialu "Uroczysko" historia rozpoczyna się, gdy komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym zerwaniu chce spalić za sobą mosty, uciekając na drugi koniec Polski. Agata trafia do niewielkiego Uroczyska, które wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Tymczasem sielska okolica okazuje się miejscem szokującej zbrodni.  Śledztwo prowadzi młody zespół miejscowego komisariatu z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Ziomecki to policjant o kompletnie odmiennym temperamencie od Wilczewskiej, który ma niestety jedną cechę wspólną cechę wspólną z jej byłym narzeczonym - za bardzo lubi kobiety.

Reklama

Antoni Królikowski i Katarzyna Ucherska: Jak woda i ogień

Choć Agata i Filip są jak woda i ogień - ona dokładna, profesjonalna, zdystansowana, on niefrasobliwy, inteligentny, szybko nawiązujący relacje - to razem stworzą wyjątkowy duet, który okaże się niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw. A tych dzięki przyjezdnym w Uroczysku nie zabraknie.

Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga turystów i wczasowiczów z różnych stron, nieświadomych, że w tym malowniczym zakątku wciągnięci zostaną w wir kryminalnych wydarzeń. Widzów zaś "Uroczysko" wciągnie w rozwiązywanie pasjonujących zagadek zbrodni wraz z policyjnym teamem, który obok Agaty i Filipa tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski), przy wsparciu patolog, doktor Laury (Anna Iberszer).

W obsadzie zobaczymy też m.in.: Przemysława Cypryańskiego, Michała Milowicza, Kazika Mazura, Damiana Kulca, Macieja Mikołajczyka i Klaudię Sokołowską.

Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa, w której za projekt odpowiadają twórcy sukcesu takich hitów, jak: "Pierwsza miłość", "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" czy "Policjantki i Policjanci". Producentką "Uroczyska" jest Monika Galliot Salinska, głównym scenarzystą -  Błażej Przygodzki, a głównym reżyserem - Kamila Fidler.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski | Katarzyna Ucherska | Uroczysko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy