"Trzy siostry": Odcinki 41-45. Czy Somerowi uda się wrócić do Turyn?

"Trzy siostry" to turecki serial, który powstał na podstawie powieści Iclal Aydin. Akcja opowiada o losach rodziny, która musi poradzić obie z tajemniczą historią z przeszłości. Odcinki od 41 do 45 skupiają się na małżeństwie Turyn i Somera. Para przeżywa kryzys. Czy uda się uratować małżeństwo?

Serial "Trzy siostry" opowiada o trzech córkach Nesrin i Sadika. Po latach rozłąki, dziewczyny wracają do rodzinnego miasta z różnych stron świata. Każda z nich ma inny charakter i osobowość, przez co ich losy wciągają i intrygują. Turkan jest naiwną romantyczką, Donus jest ambitna i waleczna, a Derya jest prawdziwą buntowniczką. Jak siostry poradzą sobie z tajemnicą  z przeszłości?

"Trzy siostry" odc. 41 - streszczenie

Turkan i Somer kłócą się w sądzie. Somer nie chce dopuścić do rozwodu z dziewczyną. W kłótnie włącza się matka Turkan, która mówi córce, że przynosi rodzinie wstyd. Sadik proponuje później małżeństwu, aby wprowadzili się do jego domu. Małżonkowie odmawiają i udają, że wszystko jest w porządku. Przeprowadzają trudną rozmowę, w której Turkan wyznaje mu, że nie może pogodzić się z przeszłością.

Reklama

Nezahat szuka schronienia w domu. Ruchan rozmawia z Mine w gaju oliwnym. Derya zostaje wezwana do dyrektora ze względu na bójkę, w którą wdała się z Canan.

"Trzy siostry" odc. 42 - streszczenie

Ozer przyjeżdża do rezydencji porozmawiać z Ruchan. Ozer konfrontuje swoją żonę o obecność Nihita w firmie. Małżonkowie rozmawiają o sytuacji Mine. Kobieta nosi wnuka pary. Z tego powodu Ruchan przekonuje Ozera, aby trzymać Mine blisko siebie.

Sadik marzy o wnukach i ma nadzieję, że Turkan jest w ciąży. Proponuje także, aby odwiedzić jego siostrę.

Somer i Turkan spotykają się przez przypadek na plaży. Czy możliwa jest zgoda?

"Trzy siostry" odc. 43 - streszczenie

Turkan i Ruchan kłócą się w restauracji. Ruchan zarzuca młodszej dziewczynie, że chce skłócić ją ze swoim synem. Sprzeczka kończy się groźbą Ruchan, która mówi, że może zniszczyć całą rodzinę Turkan.

Turkan wraca do domu i rozmawia z matką na temat sytuacji w restauracji. Kobiety zaczynają się kłócić. Turkan wybiega z płaczem z kuchni.

Do żony przyjeżdża Somer. Turkan oznajmia mu, że nic z tego nie wyjdzie. Oddaje mężowi pierścionek zaręczynowy i obrączkę. Somer odjeżdża.

"Trzy siostry" odc. 44 - streszczenie

Sadik niespodziewanie odwiedza swoją siostrę. Turan szybko się chowa, aby mężczyzna jej nie zobaczył. Wykonuje telefon do Mine, aby powiedzieć jej, że zgadza się na spotkanie z nią.

Kobiety spotykają się. Mine pociesza Turkan i namawia ją na wyjście na miasto. Kobiety idą do klubu. Tam Turkan spotyka Ferita, znajomego Somera. Mina zostawia ich razem i wychodzi z imprezy. Następnego dnia gazety piszą o parze. Somer podejrzewa Turkan o zdradę.

"Trzy siostry" odc. 45 - streszczenie

Turkan szuka wsparcia u Mine. Kobieta odmawia jej, ponieważ boi się, że przez przypadek zostanie ujawniony jej udział w skandalu.

Sadik jest załamany sytuacją. Dociera do niego żona, aby wpierać go w trudnych chwilach.

Somer wylatuje z kraju.

Rodzina Somera zaczyna się podejrzewać Mine o intrygę. Nagle dzwoni telefon Ozera. Dowiaduje się, że syn został zatrzymany i jest obecnie na komisariacie. Okazuje się, że Ferit został dotkliwie pobity. Rodzina mężczyzny oskarżyła o to Somera. Czy mężczyzna pójdzie do więzienia?

"Trzy siostry" - kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Trzy siostry" można oglądać od 14 marca na kanale Novelas+. Jest on dostępny w ofercie telewizji Canal+, Orange, Polsat Box lub Netia.

Epizody serialu można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 15:55 i 20:30. Powtórki serialu można zobaczyć o 5:50 i 10:25.

Serial jet także dostępny online. Fani mogą zobaczyć go przez platformę Canal+ Online, która nie tylko udostępnia transmisję kanałów TV na żywo, ale także gwarantuje użytkownikom bibliotekę seriali w formie VOD.

Zobacz także:

Doda po występie w Sopocie publicznie przeczytała wiadomość od mamy. Treść chwyta za serce

Wieniawa w Sopocie potwierdza pogłoski o swoim związku. To już nie jest tajemnica [POMPONIK EXCLUSIVE]

Jessica z „Rolnika” broni swojej kontrowersyjnej sukienki na komunię. „Była kupiona u projektanta”

INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: streszczenie odcinków | streszczenie serialu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy